MMA PLNajnowszeClout MMAClout 3: Doświadczony pięściarz vs czołowy zawodnik GROMDY! Zaskakujące zachowanie!

Clout 3: Doświadczony pięściarz vs czołowy zawodnik GROMDY! Zaskakujące zachowanie!

Organizacja Clout MMA podała całą kartę walk nadchodzącej trzeciej edycji ”Santa Clout”, która dwudziestego dziewiątego grudnia odbędzie się w Warszawie. Marcin Siwy to kolejny pięściarz, który zawalczy w freakowej organizacji. Jego przeciwnikiem będzie czołowy zawodnik GROMDY – Vasyl Halych. W pewnym momencie doszło do dziwnej sytuacji.

Siwy

Będzie też kolejne starcie pro sportowe. Piłkarz Błażej Augustyn skrzyżuje rękawice z byłym reprezentantem Polski w siatkówkę – Zbigniewem Bartmanem.

Siwy w zawodowym boksie odnotował 25 zwycięstw (w tym 12 przed czasem) i jeden remis. Pięściarz z Częstochowy wszystkie swoje pojedynki stoczył w Polsce. Marcin był promowany przez promotora Mariusza Grabowskiego. Ostatni pojedynek miał miejsce we wrześniu poprzedniego roku, gdy przed własną publicznością zremisował z Kamilem Sokołowskim.

Nietypowa sytuacja!

Prowadzący – Mateusz Kaniowski i Arkadiusz Pawłowski zaczęli zapowiadać postać Marcina Siwego. W tym momencie na środek ruszył przeciwnik Siwego, który domagał się face to face. 

Siwy szybko wstał, a zaraz doskoczyła ochrona. Wszyscy zgromadzeni na programie byli zaskoczeni, bowiem nic tego nie zapowiadało. Nie wyglądało to realnie, a mocno sztucznie.

Vasyl Halych znany jest przede wszystkim jako czołowy zawodnik GROMDY. Reprezentant Ukrainy w swojej karierze mierzył się z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim, Tomasz ”Zadyma” Gromadzki i Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis