MMA PLNajnowszeBez kategoriiCharles Bennett vs. Ken Kaneko – specjalne reguły.

Charles Bennett vs. Ken Kaneko – specjalne reguły.

bennett_vs_kaneko.jpg – Jak można było się spodziewać, pojedynek pomiędzy Charles ‘Krazy Horse’ Bennett i japońskim aktorem filmowym Ken Kaneko odbędzie się na specjalnych zasadach. Otóż sama walka będzie trwać 2 rundy po 5 minut i nie może być ogłoszony remis. Co prawda będzie to pojedynek na zasadach MMA, ale nie będą dozwolone tzw. stompy i soccer kicks oraz uderzenia kolanem. Nie ma również limitu wagowego dla zawodników.

Gamrot - Dos Anjos
Jako ciekawostkę warto dodać, że Kaneko ćwiczył dwa lata w Axis BJJ School w Tokio, 10 miesięcy w Takada Dojo oraz spędził 3 tygodnie w Brazylii, gdzie trenował w akademii Chute Boxe.

A oto krótkie wypowiedzi zawodników z dzisiejszej konferencji:

Charles BennettMam zamiar zmasakrować twarz tego aktora. Byłoby lepiej dla niego, gdyby dalej zajmował się aktorstwem. Ta walka, z aktorem jest dla mnie czymś upokarzającym.

Ken KanekoMam świadomość tego, że Charles jes silniejszy ode mnie i praktycznie mam znikome szanse na wygraną, jednak w samej walce będę starał się wykorzystać każdą szansę na wygraną, jak i liczę na łut szczęścia. Będę starał się znokautować go.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis