MMA PLNajnowszeInneCharity Fight Night: Omielańczuk, Wrzosek, Paczuski – karta walk,szczytny cel gali

Charity Fight Night: Omielańczuk, Wrzosek, Paczuski – karta walk,szczytny cel gali

Pierwsze tego typu wydarzenie w 2024 roku. Już 2 marca w warszawskim klubie Legia Fight Club przy ulicy ul. Łazienkowska 6A odbędzie się gala CHARITY FIGHT NIGHT. Tego gorącego wieczoru odbędzie się 8 walk zawodowych w formułach K1, Boks i MMA. Ponadto będziemy świadkami 2 walk amatorskich.

Charity Fight Night
Foto: Charity Fight Night

Wydarzenie uświetni charytatywna licytacja prowadzona przez Mateusza Borka, podczas której zgromadzeni goście będą mogli wylicytować przedmioty oraz usługi na rzecz naszych podopiecznych: Poli Omielańczuk (córki Daniela Omielańczuka) oraz Kornelii Kalbarczyk.

Link do video z podopiecznymi: ,

TRANSMISJA:
Gala CHARITY FIGHT NIGHT to wydarzenie zamknięte. Nie będzie transmisji live, a wszystkie środki za zakup biletów przeznaczone zostaną w 100% na cel charytatywny – czyli wsparcie dwóch małych bohaterek: Poli I Kornelii w codziennej walce o lepsze jutro.

Bilety na gale dostępne na www.charityfightnight.pl/kup-bilet/

KARTA WALK gali CHARITY FIGHT NIGHT.

Emil Chorążewicz vs Patryk Mielniczuk 77kg Formuła K1

Hubert Łąkowski vs Mateusz Grochowski 85kg Formułą Boks

Krystian Wojciechowski vs Dominik Rutelonis 88kg Formuła Boks

Weronika Grochowska vs Milena Książek 48kg Formuła K1

Maciej Grzyb vs TBA 77kg Formuła MMA

Konrad Kamiński vs Jakub Galiszewski 67kg Formuła K1

Ksawery Tadla vs 67kg Formuła K1

Marcin Chraniuk vs 108kg Formuła BOKS

GOŚCIE SPECJALNI

Daniel Omielańczuk, Arkadiusz Wrzosek, Mateusz Borek, Radosław Paczuski, Robert Podoliński, Paweł i Piotr Tyburski, Jacek ,, SIEXA’’ Gać, Michał Materla, Artur Szpilka

SPONSORZY I PARTNERZY

AM AM KEBAB, ZBUDUJPRZYCZEPE.PL, NIEWIADÓW, CARCON PROJEKT I BUDOWA, SPEC FOOD SERVICE, UNIQ FIGHT CLUB, CANCER FIGHTERS, ERIZO, GRASP 24 DRUKARNIA CYFROWA 24, CHARAKTERNI, LIGHT TOUCH, CRAZY DOG, BRAND COAST, EL-MATIX, ROYAL WATCH, BETONTECH, RADCHEM COMPANY, LEGIA FIGHT CLUB

Kilka słów o naszych małych bohaterkach:

Pola Omielańczuk

Pola i jej siostra bliźniaczka urodziły się we wrześniu 2018 roku jako wcześniaczki. Ciąża została nagle przerwana z powodu pogorszenia się przepływów, co groziło zamartwicą. Dziewczynka w ciągu pierwszych lat swojego życia przeszła kilka skomplikowanych operacji m.in.jelita z wyłonieniem stomii oraz operację oczu i serca. Za każdym razem jej mama drżała o zdrowie swojej córeczki, bała się jaką informację usłyszy od lekarzy. Okazało się, że w mózgu Poli powstała leukomalacja, w konsekwencji dziewczynka cierpi na mózgowe porażenie dziecięce obustronne kurczowe. Dzięki licznym turnusom, codziennej rehabilitacji i nowemu sprzętowi Pola zrobiła w ciągu roku ogromne postępy, m.in. nauczyła się samodzielnie siedzieć i poruszać przy chodziku. Chcemy wesprzeć rodziców dziewczynki w zapewnieniu jej specjalistycznej opieki i sprzętu, który pomoże zdobywać kolejne szczyty.

Kornelia Kalbarczyk

W wieku 9 miesięcy u Kornelii zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni – SMA. Kornelia porusza się na wózku, na stałe potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji w tym drogich turnusów i sprzętu, aby mogła utrzymać to co wypracowała. Kornelka słabnie ruchowo, ale wciąż prawidłowo oddycha, ma więc szansę na samodzielne życie, co najwyżej o ograniczonej sprawności ruchowej. By pomóc jej pokonywać codziennie przeszkody i ułatwić codzienne funkcjonowanie, niezbędne jest odpowiednie dostosowanie domu, w tym montaż windy schodowej. Kornelia to pogodna siedmiolatka, która lubi chodzić do szkoły i spędzać czas z koleżankami. Lubi chodzić na basen i grać na komputerze.

Link do zrzutki – walczymy dla Poli i Kornelii

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis