MMA PLNajnowszeUFCChael Sonnen uważa, że jeżeli McGregor nie znokautuje Chandlera w 1. rundzie, to przegra z kretesem

Chael Sonnen uważa, że jeżeli McGregor nie znokautuje Chandlera w 1. rundzie, to przegra z kretesem

Chael Sonnen nie wróży wielkiego sukcesu Conorowi McGregorowi, jeżeli ten nie znokautuje Michaela Chandlera w 1. rundzie.

Sonnen typ McGregor
Foto: Getty Images/ Chael Sonnen

Conor McGregor (22-6) od dłuższego już czasu przymierzany jest do konfrontacji z Michaelem Chandlerem (23-8). Irlandczyk jakiś czas temu ogłosił potencjalną datę oraz kategorię wagową, w której ma odbyć się rzekome starcie – trzyletnia absencja byłego podwójnego mistrza UFC ma dobiec końca 29 czerwca.

W najnowszym materiale na swoim kanale YouTube Chael Sonnen wziął pod lupę walkę Notoriousa, oceniając, że jeżeli Chandler zdoła przetrwać pierwszą rundę, to z dużą dozą prawdopodobieństwa wygra cały pojedynek.

Conor ma jeden sposób na pokonanie Michaela Chandlera, którym jest znokautowanie go w pierwszej rundzie. McGregor jest dobry w nokautowaniu ludzi w pierwszej rundzie. Ale to jego jedyna szansa. W drugiej szanse ulegną całkowitej zmianie, jeśli dojdzie do trzeciej, to nawet nie mamy o czym rozmawiać.

Amerykanin zasugerował, że McGregor powinien rozważyć walkę na dystansie trzech rund. Podobno kontrakt na starcie nie jest jeszcze podpisany, więc decyzja należy do Irlandczyka.

ZOBACZ TAKŻE: Pas KSW z walki Materla-Pawlak wylicytowany! Pokaźna kwota zebrana na szczytny cel!

Ciekawa opinia – choć przyznać trzeba, iż McGregor tytanem kondycji nie jest. Jak Wy typujecie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis