MMA PLNajnowszeFENCezary Oleksiejczuk znowu prowokuje mistrza KSW: Ten mój rywal z Turcji był poziom wyżej od “Bartosa”

Cezary Oleksiejczuk znowu prowokuje mistrza KSW: Ten mój rywal z Turcji był poziom wyżej od “Bartosa”

Cezary Oleksiejczuk znowu prowokuje mistrza wagi półśredniej KSW Adriana Bartosińskiego. Jeden z najlepszych zawodników walczących dla organizacji FEN po swojej ostatniej walce przekonywał, że jest tym zawodnikiem, który jest gotowy odebrać “Bartosowi” nieskazitelny rekord.

Cezary Oleksiejczuk

Oleksiejczuk wystąpił w walce wieczoru sobotniej gali FEN 53. Tam pokonał przed czasem reprezentanta Kazachstanu Bauyrzhana Kuanyshbayeva.

Cezary Oleksiejczuk znowu prowokuje mistrza KSW: Ten mój rywal z Turcji był poziom wyżej od “Bartosa”

Teraz Oleksiejczuk w rozmowie z dziennikarzami po gali w Lubinie przekonywał, że ma umiejętności, by być pierwszym pogromcą Adriana Bartosińskiego w jego karierze. Mało tego, Oleksiejczuk stwierdził, że jego ostatni rywal, z którym przegrał na gali w Turcji – Alibeg Rasulov jest poziom wyżej od “Bartosa”:

“Czuję, że już mógłbym go zweryfikować po tej walce w Turcji. Myślę, że ten mój rywal był poziom wyżej od “Bartosa”. Miał dagestańskie zapasy i już wiem jak walczyć z takimi zawodnikami. Myślę, że na pewno dałbym mocny pojedynek i by “Bartos” miał ze mną ciężko. W Polsce nie widzę na razie dla niego przeciwnika oprócz mnie, bo ja mam wszelkie narzędzia żeby zabrać mu to zero z rekordu.”

Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej:

Adrian Bartosiński w swojej następnej walce wystąpi na majowej gali KSW 94, gdzie zmierzy się po raz drugi w swojej karierze z Andrzejem Grzebykiem.

Jak myślicie, czy niedługo rywalem “Bartosa” będzie właśnie Cezary Oleksiejczuk?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis