MMA PLNajnowszeFENCezary Oleksiejczuk szuka nowego pracodawcy: “Nawet przyszła jedna oferta freakowa”

Cezary Oleksiejczuk szuka nowego pracodawcy: “Nawet przyszła jedna oferta freakowa”

Były mistrz organizacji FEN oraz jednocześnie jedna z największych gwiazd drugiej polskiej siły w MMA – Cezary Oleksiejczuk szuka aktualnie nowego pracodawcy. O swoich wymaganiach, a także o zainteresowaniu jego usługami opowiedział w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym.

Cezary Oleksiejczuk

Cezary Oleksiejczuk na minionej gali FEN 53 w Lubinie wypełnił swój kontrakt z organizacją FEN. Obecnie jest on wolnym zawodnikiem i może przetestować swoją wartość na tak zwanym wolnym rynku.

Cezary Oleksiejczuk szuka nowego pracodawcy: “Nawet przyszła po walce jedna oferta freakowa”

We wspomnianym programie Oktagon Live, Cezary Oleksiejczuk opowiedział o tym, jak na tym etapie wygląda szukanie przez niego nowego pracodawcy:

“Co mogę Wam powiedzieć? Po tej walce posypały się różne oferty. W następnym tygodniu będziemy siadać do rozmów. I oferty przyszły i zza granicy i z Polski. Już jesteśmy umówieni z Pawłem Kowalikiem na wstępne rozmowy i zobaczymy gdzie najlepszą ofertę dostaliśmy. Nawet przyszła po walce jedna oferta freakowa, co mnie zaskoczyło mocno.”

Ciągnięty za język przez redaktora Macieja Turskiego w kontekście potencjalnego angażu przez KSW, Oleksiejczuk dodał:

“Ja na razie się nie wypowiadam, bo jeszcze nie znam konkretów od KSW. Jeśli jakieś moje warunki zostaną spełnione, to mogę zostać w Polsce. Ja nie mówię, że zostanę w KSW, zobaczymy co organizacja zaproponuje. Rozważymy wszystkie oferty. Ale na pewno, jeśli organizacja KSW by chciała, żebym został w Polsce i nawet jeśli miałaby odbyć się ta walka z Adrianem Bartosińskim, to na pewno chciałbym, aby te moje warunki były spełnione i to dość wysokie z mojej strony. A najlepszy to by było właśnie to, że jakbym miał dołączyć do KSW to od razu miałbym zawalczyć o pas mistrzowski.”

Cały program Oktagon Live z udziałem Cezarego Oleksiejczuka poniżej:

A Wy gdzie widzielibyście w najbliższej walce młodszego z braci Oleksiejczuk? Chcielibyście go w Polsce i w walce z Adrianem Bartosińskim w KSW czy raczej powinien spróbować swoich sił za granicą?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis