MMA PLNajnowszeUFCCain Velasquez zabiera głos: Wasze miłe słowa dodawały mi sił w najciemniejszych chwilach!

Cain Velasquez zabiera głos: Wasze miłe słowa dodawały mi sił w najciemniejszych chwilach!

Są pierwsze słowa Caina Velasqueza (14-3), który mógł liczyć na duże wsparcie środowiska MMA na całym świecie. Były mistrz UFC w wadze ciężkiej został oskarżony o próbę morderstwa.

Cain

Cain postanowił wziąć sprawę w swoje ręce. Staranował auto, a później oddał strzały, którym miał jechać pedofil (wielokrotnie miał molestować młodą córkę byłego championa UFC). Ostatecznie ranny został inny mężczyzna, który nie był powiązany ze sprawą.

39-latek ostatni pojedynek stoczył w lutym 2019 roku. Cain wrócił do klatki po prawie trzyletniej przerwie. Amerykanin zmagał się z wieloma poważnymi kontuzjami – co spowodowało zahamowanie wielkiej kariery. Velasquez podczas UFC on ESPN 1 przegrał już po 26-sekundach z Francisem N’Gannou.

Cain tytuł wagi ciężkiej wywalczył w 2010 roku, gdy na UFC 121 pod koniec pierwszej odsłony zdemolował Brocka Lesnara. Kibice na zawsze zapamiętają krwawe wojny z Juniorem Dos Santosem.

Velasquez: Dzięki mówieniu prawdy sprawiedliwość zostanie wymierzona!

Na oficjalnym koncie Caina Velasqueza (14-3) pojawiła się jego pierwsza wypowiedź. Amerykanin postanowił wszystkim podziękować, bowiem ma świadomość jakie wsparcie dostał od środowiska MMA.

Wszystkim, którzy wyrazili swoje wsparcie, ja i moja rodzina nigdy nie będziemy w stanie wystarczająco podziękować. Z głębi serca i duszy jesteśmy Wam dozgonnie wdzięczni za Waszą miłość. Wasze bezinteresowne gesty i miłe słowa dodawały mi sił w najciemniejszych chwilach. Ta historia jest skomplikowana i powoli się wyjaśnia. Prawdziwym ofiarom tej sprawy niech Bóg da siłę, by się ujawnić. Choć najtrudniej jest ponownie przeżywać ból, który was spotkał, to dzięki mówieniu prawdy sprawiedliwość zostanie wymierzona i rozpocznie się wasze prawdziwe uzdrowienie. Nigdy nie przestanę pomagać ani kochać mojej wspólnoty i was wszystkich. Dziękuję, że mnie kochacie – Cain Velasquez

A todos los que nos han expresado su apoyo, mi familia y yo jamás podremos agradecerles suficientemente. Desde lo más…

Posted by Cain Velasquez on Tuesday, April 12, 2022

Warto zaznaczyć, że Cain Velasquez pierwsze kroki stawiał w wrestlingu i piłce nożnej. Od zawsze towarzyszyła u niego rywalizacja sportowa.

Zobacz także:

Próbowano zabić Amadeusza Ferrari! Jest komentarz: Moje szanse na przeżycie były minimalne! Widzieliście?

Potwierdziły się informacje, które już od kilkunastu godzin krążą w internecie. Amadeusz Roślik został zaatakowany w mieszkaniu w Warszawie. Gwiazda FAME MMA zapewnia, że miał małe szanse na przeżycie. O całej sytuacji opowiedział na swoim kanale.

Alan Kwieciński proponuje walkę z dwoma rywalami po kolei na FAME 14! Chce obu Murańskich! Co wy na to?

Alan Kwieciński chce wprowadzić zmianę do swojej najbliższej walki! Kickbokser proponuje… walkę z dwoma rywalami po kolei już na gali FAME 14!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis