Były zawodnik NFL, niepokonany w MMA Greg Hardy zadebiutuje w oktagonie na UFC on ESPN+1

Foto: Turnt Sports
Foto: Turnt Sports

Były zawodnik NFL i obecnie niepokonany w zawodowym MMA – Greg Hardy (3-0) dopiął swego i wystąpi w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

Hardyego zobaczymy już 19 stycznia na gali UFC on ESPN+1, która odbędzie się na Brooklynie w Nowym Jorku. Rywalem byłego futbolisty będzie Allen Crowder (9-3).

Informację o planowanej walce podał portal ESPN powołując się na rozmowę z Daną Whitem.

Greg Hardy do tej pory stoczył trzy zawodowe pojedynki, wszystkie wygrywając w pierwszej rundzie przez nokauty. Czwarty pojedynek zawodnik ten miał stoczyć 21 grudnia na regionalnej gali na Florydzie, ale z rozpiski tego wydarzenia został zdjęty po interwencji UFC, które chce zorganizować debiut zawodnika na styczniowej, pierwszej w historii gali UFC on ESPN+1.

Rywal Hardyego – Allen Crowder nie walczył w oktagonie od grudnia 2017 roku. Zawodnik ten miał co prawda wystąpić na czerwcowej gali UFC 225, gdzie czekał na niego Rashad Coulter. Crowder niestety wypadł z rozpiski wydarzenia z powodu kontuzji. Warte odnotowania jest to, że pięć z dziewięciu zwycięstw tego zawodnika zakończyło się nokautami.