MMA PLNajnowszeKSWByły zawodnik KSW już wie! Oumar Sy poznał datę i rywala w debiucie w UFC

Były zawodnik KSW już wie! Oumar Sy poznał datę i rywala w debiucie w UFC

Wszystko jasne! Omuar Sy (9-0) poznał szczegóły swojej pierwszej walki w największej organizacji na świecie. Francuz pierwszej wyczekiwanej walki doczeka się osiemnastego maja w Las Vegas. Były zawodnik KSW jest nowym nabytkiem wagi półciężkiej, więc zapewne będą skierowane oczy w jego stronę. Czy będzie to kolejny zawodnik młodego pokolenia, który już niebawem zaskoczy i będzie dużymi krokami zbliżał się do walki z dużymi nazwiskami? Tego nie można wykluczyć!

Sy
Foto: xr:d:DAFqy-Axwxc:2,j:7983029235460128624,t:23080619

28-latek w KSW stoczył trzy pojedynki. Już w trakcie kontaktu z polską organizacją była propozycja udziału w Contender Series, lecz został zablokowany z powodu wiążącego dalej wtedy kontaktu.

Sy w Polsce zadebiutował w październiku 2021 roku, gdy na KSW 64 szybko, bo po niecałych dwóch minutach zastopował Adama Tomasika. Sy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Bartłomieja Gładkowicza oraz w pierwszej odsłonie poddał doświadczonego Luisa Henrique Da Silve.

Francuz ostatni pojedynek stoczył pod koniec czerwca poprzedniego roku. Sy po minucie i 21 sekundach poddał IIdemara Alcantarę.

Jak mu pójdzie?

Zapowiada się naprawdę ciekawie! Były zawodnik KSW – Oumar Sy (9-0) poznał właśnie szczegóły swojego debiutu w największej organizacji na świecie.

28-latek osiemnastego maja w Las Vegas zmierzy się z Brazylijczykiem – Rodolfo Bellato (12-2).

28-latek przy drugiej próbie dostał się do UFC – oczywiście poprzez Contender Series! “Trator” aktualnie może pochwalić się serią czterech zwycięstw z rzędu – w tym dwóch skończeń przed czasem. Do debiutu doszło w grudniu, kiedy to dał jakże szalony pojedynek z Ihorem Potierią. Emocji nie brakowało i zwrotów akcji. Bellato ostatecznie pod koniec drugiej odsłony zastopował reprezentanta Ukrainy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis