MMA PLBoksByły rywal mocno o Cieślaku: Zawsze był na sterydach, miał pryszcze na całych plecach!

Były rywal mocno o Cieślaku: Zawsze był na sterydach, miał pryszcze na całych plecach!

Foto: facebook Cieślak

Już piątego grudnia na ring wraca Michał Cieślak (19-1, 11 KO). Nasza duża nadzieja w wadze cruiser podczas Polsat Boxing Night zmierzy się z twardym Taylorem Mabiką (19-6, 8 KO). Polak wraca po pierwszej zawodowej przegranej i nieudanym pojedynku o pas mistrza świata.

Gala Polsat Boxing Night powraca! Ponadto w karcie zobaczymy świetnie zapowiadające się polsko-polskie starcia. W końcu te zestawienie dojdzie do skutku.. Mowa o walce Michała Syrowatki (22-4, 7 KO) z Przemysławem Runowskim (18-1, 4 KO).

Nie zabraknie również kobiecego boksu. Ewa Piątkowska (14-1, 4 KO) była mistrzyni świata zmierzy się z utytułowaną kick-boxerką – Różą Gumienną.

Palacios: Każdy kto używa doping powinien być aresztowany za usiłowanie zabójstwa!

Francisco Palacios (24-4, 15 KO) znany w naszym kraju z dwóch walk o tytuł z Krzysztofem Włodarczykiem (58-4-1) w mocnych słowach wypowiedział się o Michale Cieślaku (19-1, 13 KO), który jest wysoko w najważniejszych rankingach. Kubańczyk w rozmowie z bokser.org zarzucił Cieślakowi, że jest on cały czas na dopingu.

Przypomnijmy, że do ich walki doszło w kwietniu 2016 roku. Palacios został zastopowany już w czwartej odsłonie.

Według mnie oszukiwał, żeby mnie pokonać. Zawsze był na sterydach. Nawet podczas oficjalnego ważenia mój trener poprosił o test antydopingowy, ponieważ Cieślak miał pryszcze na całych plecach od sterydów. Nie zgodził się, a później uzyskał pozytywny wynik. Każdy, kto nielegalnie sobie pomaga, aby być najlepszym, jest w rzeczywistości najgorszy. Każdy, kto używa środków dopingujących w jakimkolwiek sporcie, powinien zostać aresztowany za usiłowanie zabójstwa i wydalony ze sportu (..) Po prostu nie używasz dopingu tylko na jedną walkę. Wiem, że był na tym. Byłem z nim w tym ringu. Zadałem kilka ciosów, aby sprawić, żeby się cofnął, ale wszystko co robił było silniejsze. Nie zrobił jednak tyle, ile chciał zrobić 39-letniemu wówczas gościowi. Sędzia mu pomógł przerywając walkę przedwcześnie. Dalej byłem na nogach i byłem w stu procentach skupiony, żeby walczyć. On oszukiwał. Podobnie było w 2015 roku w Rosji.Dwóch młodych pięściarzy z pomocą dopingu rywalizowało ze starym i to warto podkreślić. Człowiek, który musi oszukiwać, jest przegrany w życiu.    

Michał Cieślak do ringu wraca po prawie rocznej przerwie. Polak podczas Polsat Boxing Night zmierzy się z twardym Taylorem Mabiką (19-6, 8 KO). Dla boksera z Gabonu będzie to już czwarta wizyta w Polsce. Wcześniej na naszej ziemi przegrywał na punkty z Krzysztofem Głowackim, Krzysztofem Włodarczykiem oraz ostatnio z Mateuszem Masternakiem.

Cieślak będzie chciał odbudować się po pierwszej zawodowej przegranej. Pod koniec stycznia tego roku nasz reprezentant zaryzykował i pojechał do Kongo. Wielkie zamieszanie przed, ale i podczas walki. Cieślak walczył dzielnie i miał nawet swoje momenty. Ostatecznie Michał przegrał z Ilungą Makabu po jednogłośnej decyzji sędziów.

Zobacz także:

Szeliga o starciu z ”Bestią”: Najpierw wyśmiewają… Kto będzie górą?

Już dwudziestego pierwszego listopada FAME MMA 8. W Łodzi dojdzie do wyczekiwanej walki pomiędzy Piotrem Szeligą, a Piotrem Piechowiakiem

Kawulski skomentował ostatnią walkę ”Gamera”! Zaskoczeni opinią?

Maciej Kawulski skomentował pierwszą walkę Mateusza Gamrota w UFC. ”Gamer” w debiucie przegrał dyskusyjną decyzją sędziów z Guramem Kutateladze