MMA PLJake PaulByły mistrz UFC chce trenować… Jake’a Paula: Możesz być jednym z moich uczniów

Były mistrz UFC chce trenować… Jake’a Paula: Możesz być jednym z moich uczniów

Jest oficjalne zgłoszenie na trenera Jake’a Paula przed jego debiutem w walce w formule MMA. Były mistrz UFC zgłosił się na Twitterze jako ten, który może wprowadzić youtubera do świata mieszanych sztuk walki.

Były mistrz UFC chce trenować... Jake'a Paula

Przypominamy, że Jake Paul związał się kontraktem z organizacją PFL. To w tej amerykańskiej lidzie MMA ma zadebiutować w walce w klatce.

Jake Paul na ten moment dał się poznać jako świetny pięściarz. W walkach bokserskich notuje rekord 6-0 i ma za sobą wygrane m.in. nad Andersonem Silvą czy Tyronem Woodleyem.

Były mistrz UFC chce trenować… Jake’a Paula: Możesz być jednym z moich uczniów

Teraz Paul zacznie przygotowywać się do tegorocznego debiutu w walce w MMA. Ma nawet kandydata na rywala, którym mógłby zostać… Nate Diaz. Popularny w świecie MMA Amerykanin pozostaje aktualnie bez kontraktu z żadnym pracodawcą i może wybrać najlepszą dla siebie opcję zatrudnienia.

Kiedy walka Paul vs Diaz jawi się jako bardzo prawdopodobna, swoją kandydaturę na trenera youtubera przedstawił były tymczasowy mistrz wagi lekkiej Tony Ferguson.

“El Cucuy” napisał na Twitterze:

“Daj mi znać, kiedy będziesz potrzebował dobrego trenera od MMA Jake Paul. Możesz być jednym z moich uczniów. Mistrz.”

Zobacz także:

Michał Pasternak opublikował rozmowę z Kwiecińskim! Nie było miło! Widzieliście?

Doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak w mediach społecznościowych opublikował krótką rozmowę z Alanem Kwiecińskim. To nie była miła rozmowa!

Khalidov obszernie o swoich ”ustawionych” walkach w KSW! Pojawiło się dużo śmiechu. Co wy na to?

Mamed Khalidov (36-8-2) w swoich mediach społecznościowych opublikował nagranie, na którym szczegółowo wypowiada się o swoich ”ustawionych” walka w największej organizacji w naszym kraju. Pojawiło się dużo śmiechu! Film powstał oczywiście nieprzypadkowo, bowiem po ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim pojawiło się dużo komentarzy ”niedzielnych kibiców”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis