MMA PLNajnowszeKSWByły mistrz KSW niedługo wraca do klatki. Trenuje pod okiem Khabiba Nurmagomedova [WIDEO]

Były mistrz KSW niedługo wraca do klatki. Trenuje pod okiem Khabiba Nurmagomedova [WIDEO]

Ibragim Chuzhigaev przygotowuje się do swojego następnego pojedynku w zawodowej karierze. Tym samym już lada moment poznamy nowego pracodawcę byłego mistrza KSW w wadze półciężkiej. Ibragim do swojej walki przygotowuje się pod okiem legendarnego Khabiba Nurmagomedova. Na macie miał także okazję potrenować z mistrzem wagi lekkiej – Islamem Makhachevem.

Ibragim

“The Million First” tytuł KSW w wadze półciężkiej obronił dwa razy. Ostatnie starcie miało miejsce w sierpniu poprzedniego roku, gdy w Nowym Sączu skradł zero z rekordu Bogdana Gnidko. Ibragim pod koniec drugiej odsłony poddał Ukraińca.

Nowy mistrz w wadze półciężkiej został wyłoniony na dodatkowej gali KSW. Mowa o ”EPIC”, gdzie doszło do turnieju. Zwycięzcą okazał się doświadczony Rafał Haratyk, który najpierw szybko przed czasem odprawił Marcina Wójcika, a po mocnej wojence pokonał na punkty młodego i zaskakującego – Damiana Piwowarczyka.

Były mistrz KSW trenuje pod okiem Khabiba!

Ibragim Chuzhigaev przygotowuje się do swojego pierwszego pojedynku poza KSW. Już niebawem poznamy jego nowego pracodawcę.

Chuzhigaev tym razem przygotowywał się pod okiem Khabiba Nurmagomedova. O czym poinformował w mediach społecznościowych.

Zawodnik reprezentujący Turcję o odejściu z KSW poinformował w mediach społecznościowych.

Witam wszystkich No bracia, pewnie wiele osób już wie, że mój kontrakt z @ksw_mma zakończył się miesiąc temu.  Jestem wdzięczny tej lidze w osobie jej włodarzy @martinlewandowski i @kawul_ksw.  Oraz całemu sztabowi i obsłudze za ciepłe i dobre podejście do mnie osobiście Dziękuję bardzo. Jestem wdzięczny mojemu starszemu bratu @mamed_khalidov za to, że bardzo mi pomógł w tej podróży i nadal to robi. Dziękuję moim przeciwnikom za dobre doświadczenie, to były moje najlepsze walki. Wszyscy oprócz Narkuna 👊🏻😤 Zamierzam ponownie uderzyć go w twarz 😀😉 Ale jeszcze nie skończyłem! Wkrótce będziemy mieli nową i jeszcze bardziej kolorową podróż, jestem pewien, że ci się spodoba … czekam ) Dziękuję wszystkim 🤝☝️ To nie znaczy, że nie wrócę, będę tam na pewno. I może się dogadamy 😉 Do zobaczenia✋

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis