MMA PLNajnowszeFENByły mistrz FEN przed debiutem w KSW: Jest to dla mnie ruch bardzo dobry sportowo, ale też biznesowo

Były mistrz FEN przed debiutem w KSW: Jest to dla mnie ruch bardzo dobry sportowo, ale też biznesowo

Były mistrz wagi średniej organizacji FEN – Piotr Kuberski w samych superlatywach wypowiedział się o swoim nowym pracodawcy – Federacji KSW. “Qbear’ jest tuż przed debiutem w klatce największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Były mistrz FEN przed debiutem w KSW

Kuberski już w najbliższą sobotę 11 listopada, skrzyżuje rękawice z Bartoszem Leśko w walce, która będzie co-main eventem gali XTB KSW 88 w Radomiu.

Walką wieczoru całego wydarzenia będzie starcie Daniela Rutkowskiego z Patrykiem Kaczmarczykiem.

Ostatnie bilety na XTB KSW 88 w Radomiu dostępne na eBilet.pl

Były mistrz FEN przed debiutem w KSW: Jest to dla mnie ruch bardzo dobry sportowo, ale też biznesowo

Kuberski w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW przyznał, że z jego perspektywy ruch w postaci przejścia z FEN-u do KSW był ruchem najlepszym do wykonania:

“Droga do KSW była bardzo długa. KSW jest marką rozpoznawalną w całej Europie, więc jest to dla mnie ruch bardzo dobry sportowo, ale też biznesowo. Myślę, że to, iż jestem dobrym człowiekiem i sportowcem przyniosło mnie aż tutaj i jestem z tego dumny. Przyszedłem tutaj sprawdzić się z każdym. W rankingu każdy z zawodników jest bardzo mocny.”

“Qbear” scharakteryzował także swojego najbliższego rywala:

” Jest dla mnie topowym zawodnikiem w Polsce i cieszę się, że mogę się z nim sprawdzić. Ma na swoim koncie siedem poddań przez duszenie zza pleców, dysponuje dobrym kardio i bardzo inteligentnie prowadzi walki. To będzie mega wyzwanie sportowe. Bardzo się cieszę, że dojdzie do tej walki.”

A Wy komu będziecie kibicować w tym starciu?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis