MMA PLNajnowszeKSWByła mistrzyni KSW debiutuje w rankingu UFC! Lipski doceniona po ostatnim świetnym zwycięstwie!

Była mistrzyni KSW debiutuje w rankingu UFC! Lipski doceniona po ostatnim świetnym zwycięstwie!

Świetna wiadomość! Ariane Lipski (17-8) nie miała łatwych początków w największej organizacji na świecie, ale w ostatnim czasie wróciła na odpowiednie tory i zyskała jakże ważne zwycięstwa. Była mistrzyni KSW oficjalnie zadebiutowała w oficjalnym rankingu UFC. 

Lipski
Foto: UFC

“Queen of Violence” ostatni pojedynek stoczyła podczas gali UFC 296 w Las Vegas, gdzie sprawiła niespodziankę. Reprezentantka Brazylii w drugiej odsłonie (balachą) poddała faworyzowaną Szkotkę – Casey O’Neill.

Lipski miała przewagę w stójce. Casey była wstrząśnięta i szukała za wszelką cenę ratunku. Walka trafiła do parteru, gdzie Ariane rozpuściła ręce, szukała duszenia zza pleców, a ostatecznie przeszła do balachy – co okazało się świetnym pomysłem.

Tak to wyglądało:

Lipski debiutuje w rankingu!

Ariane Lipski (17-8) po ostatnim jakże ważnym zwycięstwie zapewniła sobie wejście do oficjalnego rankingu największej organizacji na świecie. Była mistrzyni KSW może aktualnie pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu.

Lipski aktualnie znajduje się na 12 pozycji w rankingu wagi muszej.

Lipski nie miała łatwych początków w amerykańskim gigancie. Tym samym jej historia jest świetnym przykładem, że nie można skreślać zawodnika/zawodniczki po paru przegranych. Lipski nie zamierzała się załamać i stanąć w miejscu, a postawiła na zmiany i miała wiarę do samego końca. Efekty widzimy już teraz!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis