MMA PLNajnowszeFAME MMABudda ostro o Murańskich w FAME MMA: Wzięliście go znów, robiąc z mordy dupę!

Budda ostro o Murańskich w FAME MMA: Wzięliście go znów, robiąc z mordy dupę!

Budda był gościem ostatnich ”Aferek” Popularny youtuber postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Murańskich, którzy toczą pojedynki w FAME MMA. Budda uważa, że wspomniane postacie powinny jak najmniej pojawiać się w mediach.

Murański

Już dwudziestego szóstego sierpnia podczas FAME MMA 15 w Łodzi dojdzie do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Mateuszem Murańskim.

Jeżeli ”Aroy” będzie w stanie wyjść do następnej walki, to tego samego wieczoru fani doczekają się również drugiego starcia z Jackiem Murańskim w rzymskiej klatce. Jacek także podczas tego samego eventu zamierza stoczyć dwie walki. Drugim rywalem byłby ”Szalony Reporter”.

Budda ostro o Murańskich!

Budda to znany youtuber, którego główna działalność koncentruje się na branży motoryzacyjnej. Na kanale YouTube posiada 977 tysięcy subskrybentów.

Był on gościem ostatnich ”Aferek”. W pewnym momencie postanowił wypowiedzieć się o Murańskich.

Budda: Jak najmniej chciałbym gadać i żałuje, że rzuciłem te nazwisko, bo moim zdaniem one powinno być jak najmniej w sieci widoczne. Ogólnie uważam, że FAME MMA strasznie źle robi, że promuje nazwisko tych dwóch panów w sieci. Ja sobie oczywiście zdaje sprawę z tego, że Ci panowie to taka inwencja twórcza i maska przyszyta. Podejrzewam, że na spotkaniach ze znajomymi/rodzinnych przy stole oni  raczej takich głupot nie pi**dolą co w internecie.    

Boxdel: Pewnie chodzi Ci głównie o tą aferę z Nikodemem synem Nitro.

Budda: To po pierwsze, ale umówmy się i niech Pan Jacek zada pytanie sobie czy on naprawdę wierzy w to, że Nitro jest rosyjskim szpiegiem (śmiech). Oczywiście uważam, że to jest maska takie ma prawo, tworzy swój wizerunek. Rozmawiałem z Szalonym Reporterem, Arkiem Tańculą – wszyscy jesteśmy zgodni w tym, że po prostu tych ludzi nie powinno się promować w internecie. Fajnie się patrzy jak małpy w zoo się bawią natomiast uważam, że zaszło to za daleko. Jest to szkodliwe. Do tego mega mi się nie podoba zachowanie FAME MMA z tym, że zrobił z was szmaty, mówił o was na innych wywiadach, w innych federacjach, złamał wszystkie postanowienia waszego kontraktu i tak dalej. Wy też źle się wypowiadaliście na jego temat, to znaczy nie źle, ale nie ciepło – że sobie poszedł i go już więcej nie będzie. Nagle zwęszyliście ile PPV sprzeda. No wiadomo taki jest trochę biznes. No i wzięliście go znów! robiąc z mordy dupę moim zdaniem. Natomiast co? Oby poszli w jakimś lepszym kierunku, bo to zaraz też się znudzi. Ileż można oglądać te pi**olenie.          

Wspomniana wypowiedź poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=FQL47Xjz-Fc

Zobacz także:

Zbigniew Stonoga mocno do Jacka Murańskiego: Proszę przekazać, żeby… pocałował mnie koncertowo w d*pe! Widzieliście?

W internecie pojawiło się wideo, w którym popularny Zbigniew Stonoga wypowiada się o Jacku Murańskim. Były właściciel partii kandydującej do rządu ostro wypowiedział się o zawodniku FAME MMA.

Bohater viralowego nagrania odświeżony po 11 latach! “Lowking” chętnie zawalczy na gali freakowej! Co wy na to?

Na kanale Ebe Ebe pojawił się materiał, w którym można było zobaczyć dwie stare gwiazdy internetu. Jedną z nich jest Filipek czyli popularny “Lowking”, który około 11 lat temu zaprezentował kopnięcie piszczelem w metalową rurkę. Wideo widziała wówczas niemal cała Polska.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis