MMA PLNajnowszeBez kategoriiBrawl For It All: pogromca Matta Hughesa wkracza do gry!

Brawl For It All: pogromca Matta Hughesa wkracza do gry!

nolimit fighting

Gamrot - Dos Anjos

Od razu mówię – pewności nie ma. Dla przypomnienia: jakiś czas temu sajo (odpowiada u nas za dział rozpisek i parę innych rzeczy) znalazł taką oto rozpiskęklik!

Naszpikowana gwiazdami rozpiska była dziwna bo (jak wspólnie ustaliliśmy):

Sporo argumentów przeciw, prawda?

Okazuje się, że taka gala faktycznie może istnieć

Przedstawiciel organizacji Nolimit Fighting, organizatora gali “Brawl For It All”, Phil Flahters potwierdził, że Nick Diaz nie wystąpi w rozpisce. Różnią się tylko powody. Diaz powiedział, że nic nie wie o gali, a promotor mówi, że powodem jest gronkowiec Diaza (Nick faktycznie zaraził się “chorobą zawodową” fighterów, czyli gronkowcem i przechodzi rekonwalescencje).

Substytutem Nicka Diaza w walce z Markiem Moreno będzie Dennis Hallman. Dennis to spadochroniarz z odwołanego CFFC. Naciągane to wszystko, ale wygląda na to, że gala się odbędzie. Hallman to dobry wybór – jest przygotowany do walki w CFFC i idealnie nadaje się na zastępstwo. Jeżeli jeszcze nie kojarzycie Hallmana to przypominam: facet 2x poskładał Matta Hughesa.

Na gali ma pojawić się Jeff Monson i Gabe Ruediger. Obaj potwierdzili swój udział. Gala już w przyszły weekend; zapowiada się ciekawie. Jak będzie jakiś apdejt – damy Wam znać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis