MMA PLNajnowszeFAME MMABracia Tyburscy zrywają kontrakt z organizacją FAME!

Bracia Tyburscy zrywają kontrakt z organizacją FAME!

Wczorajsza konferencja przed galą FAME 21 z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci, bowiem dymów było co nie miara! Najgłośniejszą kwestią jest oczywiście reakcja Pawła Tyburskiego na prowokacje “Don Kasjo”. W tym momencie wyciągane są konsekwencje względem “Tyboriego”, który zapowiedział, że razem z bratem zrywają kontrakt!

Jednym z głośniejszych pojedynków na gali FAME 21 miał być rewanżowe starcie Pawła Tyburskiego z Michałem Pasternakiem. W związku ze wczorajszymi wydarzeniami organizacja FAME dziś zakomunikowała, że do tej walki z pewnością nie dojdzie na najbliższej gali. Mianowicie – z powodu ataku na Kasjusza Życińskiego – “Tybori” został zawieszony!

Do owego incydentu doszło wczoraj. Podczas trzeciego panelu konferencji doszło do ostrej konfrontacji słownej pomiędzy Kasjuszem, a Pawłem. Po jednej z ciętych wiązanek Życińskiego, Pablo Tybori ruszył i kopnął go, aby następnie dołożyć parę uderzeń mikrofonem.

Skutkiem oczywiście było krwawienie z głowy “Don Kasjo” oraz zawieszenie Pawła. W związku z tym nie dojdzie zarówno do walki Tyburskiego z Pasternakiem, jak i Alana Kwiecińskiego z Kasjuszem. Dziś największa organizacja freak fight w Europie ogłosiła nową walkę – Michał Pasternak zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

To Tyburscy zrywają kontrakt z FAME!

Od wczoraj na Instagramie Pawła Tyburskiego mamy do czynienia z mnóstwem relacji. Pablo przedstawił tam swoją perspektywę oraz obnażył hipokryzję zarówno włodarzy FAME, jak i całej organizacji. Wszystko w sposób bardziej spójny przedstawił w prawie godzinnej rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

Kilkadziesiąt minut temu Paweł podzielił się z kolei informacją o rezygnacji “Canal+” ze współpracy. Chwilę później dodał, że razem z bratem zrywają kontrakty z FAME:

Moja depresja była dla mnie zbawieniem w pewnym sensie. Dziękuję jej za to. Po czasie po prostu to zrozumiałem. Dziś tak samo wiem, że odejście z FAME’u, bo uwaga – to ja zrywam kontrakt z FAME. Zostałem zawieszony na tę walkę, ale nie został ze mną zerwany kontrakt. Ja poprosiłem dzisiaj o zerwanie kontaktu. Piotrek również zrywa z nimi kontrakt, więc będę wolnym zawodnikiem. Nie wiem czy będę walczył w innej federacji freakowej…zobaczymy. Mam co robić. Mamy z Piotrkiem do zbudowania parę domów – “Bliźniaki budują”.

Insta Stories Pawła Tyburskiego w serwisie Instagram.

Sytuacja niecodzienna i przykra chyba dla każdej ze stron. Zarówno Kasjusz, organizacja, jak i Paweł czy fani…nikt nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw. Szczęściem w nieszczęściu jest to, że czas, który miał być spożytkowany na FAME oraz “Algorytm Miłości”, w jeszcze większym stopniu zostanie przeznaczony na działania charytatywne. Co by o Pawle nie mówić to jego pomoc potrzebującym jest nieoceniona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis