MMA PLBoxdelBoxdel zdradził ile PPV sprzedaje organizacja FAME MMA! Zaskakujące liczby

Boxdel zdradził ile PPV sprzedaje organizacja FAME MMA! Zaskakujące liczby

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala FAME MMA 19 w Krakowie. W main evencie zobaczymy starcie Arkadiusza Tańculi z Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem. Wstępnie ”Aroy” miał zmierzyć się z byłym mistrzem świata w boksie – Krzysztofem ”Diablo” Włodarczykiem, ale wszystko zakończyło się fiaskiem.

Boxdel

Nie będzie również brakowało sportowców i starć strikte sportowych. Walka trenerów Przemysława Szyszki z Norbertem Daszkiewiczem.

Równie ciekawie zapowiada się rewanżowe starcie pomiędzy Piotrem ”Szelim” Szeligą i Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem. Przed tym pojedynkiem również padło dużo mocnych słów. Były mistrz KSW będzie chciała zmazać złe wrażenie z ich pierwszej walki. Wrzosek został wycięty niskim kopnięciem, a gdy upadł na matę doznał poważnej kontuzji. Tym samym walka była krótka i miała bardzo nieszczęśliwy przebieg.

Boxdel zabiera głos!

Michał Baron jeden z właścicieli FAME MMA w rozmowie z portalem Sport.pl wypowiedział się o sprzedaży PPV. ”Boxdel” zapewnia, że freakowa organizacja ma za sobą rekordowy rok, a obecny również wygląda znakomicie.

Sprzedajemy po około 500 tys. PPV na galę. Można szacować, że to kilkumilionowa widownia. Mamy dokładne dane, które wskazują, że zdecydowanie największy odsetek naszych widzów to osoby dorosłe. Po drugie, to rodzina i szkoła są odpowiedzialne za kształtowanie postaw młodych ludzi. Na tej zasadzie można zadać pytanie, czy filmy o gangsterach są szkodliwe. Fame to produkt rozrywkowy dla osób powyżej 16. roku życia. Poza tym różnica między pierwszymi galami a obecnymi jest przecież wielka. Świetnie obrazuje ją choćby przemiana Marty Linkiewicz. Nie da się wszystkiego zmienić w jeden dzień. Działamy krok po kroczku (…) Fakty są takie, że Fame ma za sobą rekordowy rok, jeśli chodzi o wszystkie kluczowe parametry popularności. Obecny również wygląda znakomicie na ten moment.

Cała rozmowa z ”Boxdelem” [TUTAJ]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis