MMA PLNajnowszeBoxdelBoxdel zapowiada mocne konfrontacje z Pawłem Jóźwiakiem: Wszystkiego się o panu prezesie FEN-u dowiecie

Boxdel zapowiada mocne konfrontacje z Pawłem Jóźwiakiem: Wszystkiego się o panu prezesie FEN-u dowiecie

Jeden ze współwłaścicieli organizacji FAME MMA oraz uczestnik najbliższej gali – Boxdel zapowiada mocne konfrontacje ze swoim przeciwnikiem Pawłem Jóźwiakiem, który na co dzień jest prezesem organizacji FEN.

Boxdel zapowiada mocne konfrontacje z Pawłem Jóźwiakiem

Walka Boxdel vs Jóźwiak odbędzie się już 3 lutego na gali FAME 17 w Krakowie. Pojedynek ten odbędzie się w rzymskiej klatce, a stawką będzie 400 tysięcy złotych, które zgadnie tylko i wyłącznie zwycięzca tej konfrontacji.

Boxdel zapowiada mocne konfrontacje z Pawłem Jóźwiakiem: Wszystkiego się o panu prezesie FEN-u dowiecie

Za nami natomiast pierwsza konferencja prasowa promująca lutową galę, na której to Boxdel w bardzo mocnych słowach odnosił się do Pawła Jóźwiaka. Michał Baron nie szczędził wyzwisk i przekleństw w kierunku “Prezesa FEN”, ale w oświadczeniu, które opublikował na YouTube przyznaje, że nie ma zamiaru przepraszać za swoje zachowanie.

Mało tego, zapowiada też więcej merytoryki i wypunktowanie Pawła Jóźwiaka w kolejnych programach promujących galę FAME 17:

“Tak, wiem, że poleciała za duża patola. Czasu już nie cofnę, ale w tym jednym przypadku nie zamierzam i nie. Nie żałuję. Należało się mu, należy mu się nadal. Ja też jestem osobą, która wielokrotnie przepraszała i tak jak powiedziałem: skończyło się to. Ja już nie przepraszam. W każdym razie jestem już spokojniejszy. Są programy programy LIVE, będzie druga konferencja. Wszystkiego się o panu prezesie FEN-u dowiecie. Teraz będzie już na pewno troszeczkę spokojniej. Postaram się kontrolować te wyzwiska, żeby nie lecieć stu kurew na minutę, tylko na przykład dziewięćdziesiąt.”

Cała wypowiedź Boxdela w temacie Prezesa FEN i nie tylko, do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Michał Pasternak opublikował rozmowę z Kwiecińskim! Nie było miło! Widzieliście?

Doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak w mediach społecznościowych opublikował krótką rozmowę z Alanem Kwiecińskim. To nie była miła rozmowa!

Khalidov obszernie o swoich ”ustawionych” walkach w KSW! Pojawiło się dużo śmiechu. Co wy na to?

Mamed Khalidov (36-8-2) w swoich mediach społecznościowych opublikował nagranie, na którym szczegółowo wypowiada się o swoich ”ustawionych” walka w największej organizacji w naszym kraju. Pojawiło się dużo śmiechu! Film powstał oczywiście nieprzypadkowo, bowiem po ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim pojawiło się dużo komentarzy ”niedzielnych kibiców”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis