MMA PLNajnowszeFAME MMABoxdel rozdaje pieniądze fanom! Każdy może zgarnąć dwa tysiące złotych!

Boxdel rozdaje pieniądze fanom! Każdy może zgarnąć dwa tysiące złotych!

Jeden z właścicieli organizacji FAME MMA – Boxdel rozdaje pieniądze fanom! W serwisie społecznościowym X, Michał Baron zamieścił wpis, w którym poinformował, że udało mu się szybko zarobić 134 tysiące złotych, więc część rozda fanom!

Boxdel rozdaje pieniądze

I co ciekawe, każdy może proponowane przez niego pieniądze otrzymać! Szczegóły akcji, którą Boxdel rozkręca znajdziecie niżej w tej wiadomości.

Boxdel rozdaje pieniądze fanom! Każdy może zgarnąć dwa tysiące złotych!

Pięciu losowo wybranych przez Boxdela fanów, którzy napiszą pod jego wpisem “fajna akcja stary” otrzyma od niego 2000 zł.

Bierzecie udział w akcji Boxdela?

“Z okazji tego, że udało mi się zarobić dziś 134.000 PLN na pewnym ruchu wybiorę z komentarzy 5 obserwujących którym dam po 2.000 PLN na farta. Karma wraca. Aby wygrać: 1. Napisz komentarz: “fajna akcja stary” 2. Musisz obserwować moje konto. Wybiorę 5 osób do czwartku 18:00.”

Internauci zaczęli Boxdelowi wytykać, iż zamiast rozdawać pieniądze fanom, ten mógłby wpłacić je na jakiś cel charytatywny. Baron jednak wyjaśnił:

“ktoś napisał że zamiast dawać hajs dla widzów mógłbym dać charytatywnie… wolę dać widzom którzy mi dali zarobić w moim życiu i im oddawać niż znowu przeżywać historię jak z vanessa. Poza tym jeśli mam widzów co sobie normalnie żyją i mogą dorobić 2 klocki to jest coś zlego? swoją drogą mój hajs moja sprawa.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis