MMA PLNajnowszeFAME MMABoxdel ostro zaatakował Wojtka Golę! Bardzo ostry wpis o współwłaścicielu FAME MMA!

Boxdel ostro zaatakował Wojtka Golę! Bardzo ostry wpis o współwłaścicielu FAME MMA!

Drama w środowisku polskich freak fightów trwa w najlepsze! Kiedy większość rodaków spędzała Święta Wielkanocne, Boxdel postanowił skupić się na robieniu live-ów i upublicznianiu niewygodnych informacji na temat środowiska freakowego w Polsce. W najnowszym wpisie zamieszczonym w serwisie X, Boxdel ostro zaatakował swojego (byłego już?) kolegę Wojtka Golę – współwłaściciela organizacji FAME MMA.

Boxdel ostro zaatakował Wojtka Golę

Boxdel przeprowadza właśnie ofensywę medialną w swoich społecznościówkach. Michał Baron, który kilkukrotnie stawiał się także w klatce organizacji FAME MMA teraz postanowił powalczyć nie w klatce, ale w internecie.

W najnowszych filmach, które opublikował zabrał głos na temat takich postaci z polskich freaków jak: Natan Marcoń czy Sylwester Wardęga.

Boxdel ostro zaatakował Wojtka Golę! Bardzo ostry wpis o współwłaścicielu FAME MMA!

Ale nie tylko oni mogą czuć się jakby oberwali. Inną postacią, którą teraz zaatakował Boxdel jest… Wojtek Gola!

Obaj Panowie przez lata otwierali gale FAME MMA, a teraz najwidoczniej będą mieli medialny konflikt. Oto, co o Goli w serwisie X napisał Boxdel:

“Haha Gola plastusiu, Sylwkowi piszesz jedno, a mi mówisz co innego. Jak Ty w ogóle mogłeś moralizować moje krzywe ruchy samemu będąc krzywusem. Zapierdol więcej mów motywacyjnych ludziom z invelo enełdżi jak być dobrym cool guyem.”

A Wy jak interpretujecie słowa napisane przez Boxdela? Czy będzie poważny konflikt między dwoma włodarzami największej w kraju organizacji freakowej?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis