MMA PLNajnowszeBoxdelBoxdel chce małe rękawice, Don Kasjo badania antydopingowe! Szybka zmiana zdania Barona!

Boxdel chce małe rękawice, Don Kasjo badania antydopingowe! Szybka zmiana zdania Barona!

Michał Baron wraca do organizacji FAME MMA i stoczy swój najbliższy pojedynek na jubileuszowej 20 edycji, która dziesiątego lutego odbędzie się w Krakowie. ”Boxdel” stoczy swój rewanżowy pojedynek z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. Wczoraj odbył się program ”FAME Cage Special”, gdzie poznaliśmy praktycznie całą kartę walkę oraz ogłoszono turniej, a w puli dwa miliony złotych. Podczas wspomnianego programu ”Boxdel” zaproponował małe rękawice, a ”Don Kasjo” badania antydopingowe.

Boxdel

Warto zaznaczyć, że będzie to co-main event nadchodzącego wydarzenia. Walka odbędzie się w formule K-1, a znaczącym faworytem będzie oczywiście Życiński. ”Boxdel” ma dobrą serię i ma za sobą ”metamorfozę” jeśli chodzi o kilogramy, ale nie oznacza to, że będzie teraz dużo mniejszym underdogiem jak ostatnio.

Wielu internautów zastanawia się nad sensem tego zestawienia. Warto zaznaczyć, że ”Don Kasjo” zaraz po całym dystansie z Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem od razu zawalczył z ”Boxdelem”, którego wyraźnie oszczędzał, bowiem mógł zakończyć walkę przed czasem w każdym momencie. Teraz nie będzie już trudniej, lecz czy na tyle, żeby organizować rewanż?

Boxdel szybko zmienia zdanie!

Michał Baron podczas wczorajszego programu ”FAME 20 Special” zaproponował, aby ”Don Kasjo” zgodził się na małe rękawice. Kasjusz Życiński szybko odpowiedział, że zgadza się, ale przy okazji tej walki pojawią się badania antydopingowe.

Boxdel: A jak jestem p**** to ubierzesz małe rękawiczki?

Don Kasjo: A po co? Zrobimy testy antydopingowe?

Boxdel: No dobra, to Ty masz w takim razie duże rękawice. Ja to otwarcie mówię, ja jestem na…

Wspomniana wypowiedź:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis