MMA PLNajnowszeClout MMABorek zachwycony walką Linkiewicz-Lexy: Przypomniał mi się wielki heavyweight lat 80-tych!

Borek zachwycony walką Linkiewicz-Lexy: Przypomniał mi się wielki heavyweight lat 80-tych!

Jesteśmy po sobotniej gali Clout MMA 4, która odbyła się w Łodzi. Nie brakowało zestawień, przy których pojawiły się emocje. W superlatywach o walce kobiet wypowiedział się ceniony dziennikarz Mateusz Borek, który był zachwycony wspomnianym pojedynkiem.

Borek

Marta Linkiewicz już wielokrotnie udowodniła, że zrobiła naprawdę duże postępy jeśli chodzi o sporty walki i traktuje to na poważnie. Była mistrzyni FAME MMA była zdecydowaną faworytką, lecz Lexy Chaplin zaskoczyła i zapewniła Marcie ciężkie starcie. Linkiewicz wygrała jednogłośną decyzją sędziów, ale nie była to łatwa walka.

Można spokojnie powiedzieć, że był to najlepszy pojedynek kobiet w historii polskich freak fightów. Wymian uderzeń było mnóstwo, zwrotów akcji..

Mateusz Borek zachwycony!

Mateusz Borek w rozmowie z kanałem ”6 PAK” nie krył zachwycenia po walce Marty Linkiewicz z Lexy Chaplin. 

Oto co powiedział uznany dziennikarz:

Jeżeli poziom walk we freakach będzie taki jak w walce Linkiewicz i Lexy, to ja chce przyjeżdżać na każdą galę. Dwie dziewczyny z wielkim charakterem, serduchem i to nie jest tak, że biły się chaotycznie. Marta się pokazała jak maszyna, ale jestem pod wrażeniem Lexy, jak ona przegrywając potrafi zacząć walkę podbródkiem. (…) Przypomniał mi się wielki heavyweight lat 80-tych i 90-tych

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis