MMA PLArchiwumUFCBonusy po UFC on ESPN+ 90. Kogo nagrodzono po gali w Las Vegas? [WIDEO]

Bonusy po UFC on ESPN+ 90. Kogo nagrodzono po gali w Las Vegas? [WIDEO]

Za nami gala UFC on ESPN+ 90 w Las Vegas. Tradycyjnie przyznano kilka dodatkowych bonusów pieniężnych.

Bonusy po UFC on ESPN+ 90
Foto: polsatsport.pl

Tym razem nie wybrano najlepszego pojedynku. Zamiast tego wyróżniono czterech zawodników, którzy swoje walki kończyli przed czasem.

Znakomity występ w w walce wieczoru dał Brendan Allen (23-5). “All In” miał przewagę od początku a w trzeciej rundzie naruszył Paula Craiga (17-7-1). Po chwili Amerykanin wpiął się za plecy i poddał znakomitego w parterze Szkota.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Efektownie swoją walkę zakończyła Amanda Ribas (12-4). Brazylijka najpierw trafiła Luanę Pinheiro (11-2) obrotówką. Kolejne kilka ciosów sprawiło, że rodaczka się przewróciła. W końcu kilka “młotków” zmusiło sędziego do przerwania walki.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Spektakularnym poddaniem popisał się Joanderson Brito (16-3-1). Brazylijczyk zapiął tzw. ninja choke i po chwili jego rywal Jonathan Pearce (14-5) musiał odklepać.

Ostatnim z nagrodzonych jest Jeka Saragih (14-3). Indonezyjczyk najpierw uwolnił się z próby skrętówki Lucasa Alexandra (8-4) a po chwili potężnym sierpowym posłał Brazylijczyka na deski. Kilka dodatkowych ciosów było już tylko dopełnieniem dzieła zniszczenia.

Bonusy po UFC on ESPN+ 90

Występ Wieczoru: Brendan Allen, Amanda Ribas, Joanderson Brito, Jeka Saragih

Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy otrzymają po 50 tysięcy dolarów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis