MMA PLNajnowszeFAME MMABonus BGC zakończył współpracę z FAME MMA? “To już zamknięty temat”

Bonus BGC zakończył współpracę z FAME MMA? “To już zamknięty temat”

Możliwe, iż Bonus BGC nie będzie kontynuował swojej przygody z MMA w federacji FAME MMA. Poznaniak zasugerował taki obrót sytuacji w komentarzu pod naszym artykułem.

Bonus BGC zakończył współpracę z FAME MMA
Foto: sport.se.pl

Choć Piotr Witczak nie wygrał swojej oficjalnej walki, to jednak nie przeszkodziło mu to w zostaniu jednym z czołowych zawodników FAME MMA. Bonus zazwyczaj mógł liczyć na doping fanów. W swoim ostatnim starciu Witczak został szybko pokonany przez Marcina Najmana (2-4). Po wspomnianej potyczce BGC dał do zrozumienia, iż jeżeli włodarze będą chcieli korzystać z jego usług, ten jest gotowy toczyć kolejne pojedynki.

Ostatnie słowa freakowego zawodnika są jednak zgoła odmienne od komentarza na gali. W jednym z naszych artykułów określiliśmy poznaniaka jako “medialna gwiazda FAME MMA”. Na naszym profilu na Facebooku Bonus BGC skomentował tę sprawę, sugerując, iż nie powinno się go już nazywać.

Proszę nie nazywać mnie medialną gwiazdą fame mma. To już zamknięty temat (pisownia oryginalna)

– napisał Witczak.

Sporo osób zareagowało na komentarz. Jedna z nich stwierdziła, że Bonus nie jest sportowcem. Sam zainteresowany odpowiedział na te słowa.

ja sie nie nazywam sportowcem, trenuję na poważnie mma od 7 miesięcy, sportowcem to dopiero będę. z fartem (pisownia oryginalna)

– stwierdził freakowy fighter.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis