MMA PLNajnowszeFAME MMABonus BGC o przełomie w swoim życiu: Postawiłem wszystko na jedną kartę, niedługo Was wszystkich zaskoczę

Bonus BGC o przełomie w swoim życiu: Postawiłem wszystko na jedną kartę, niedługo Was wszystkich zaskoczę

Medialna gwiazda organizacji FAME MMA, Bonus BGC nie zamierza kończyć swojej bogatej w porażki kariery w mieszanych sztukach walki.

Bonus BGC afera manager

Tak przynajmniej można wywnioskować z najnowszego wpisu, jaki Bonus BGC poczynił w mediach społecznościowych. Piotr Witczak napisał bowiem o przełomowych decyzjach w swoim życiu i przekonał fanów, że niedługo wszystkich zaskoczy:

“To początek czegoś nowego. Czegoś naprawdę wielkiego. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Postawiłem wszystko na jedną kartę . Sport stał się moją pasją a zarazem pracą . Już niedługo Was wszystkich zaskoczę.”

Bonus BGC był bohaterem walki wieczoru ostatniej gali FAME MMA 5, w której przegrał przez nokaut z Marcinem Najmanem. Wcześniej Poznaniak przegrywał na potęgę. Jego pogromcami byli: Sebastian “Taxi Złotówa” Wrzesień, Sebastian “Ztrollowany” Nowak czy współwłaściciel FAME MMA Wojciech Gola.

Bonus BGC marzy o pierwszej wygranej w formule MMA, pozostaje więc pytanie czy będzie w stanie swoje marzenie kiedykolwiek spełnić?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis