MMA PLNajnowszeBoksBoksował na całym świecie, a teraz zawalczy w Suwałkach! Domalewski z mocnym rywalem!

Boksował na całym świecie, a teraz zawalczy w Suwałkach! Domalewski z mocnym rywalem!

Już dwudziestego kwietnia w Suwałkach odbędzie się gala Panzer Kickboxing Night 6, a w karcie walk dojdzie do ciekawego pojedynku. W formule bokserskiej nasz reprezentant Adrian Domalewski stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Polak zmierzy się z doświadczonym Sladanem Janjaninem (38-19, 26 KO), który posiada walki z dużymi nazwiskami.

Domalewski

Domalewski na swoim koncie ma cztery walki w boksie zawodowym. Zakończył je szybko i efektownie przed czasem.

Adrian w 2022 roku pokazywał się też z efektownej strony na gali Revolta 2, gdy rozprawił się ze swoim rywalem w 19 sekund. Była też walka charytatywna z Markiem Molakiem.

Domalewski przed dużym testem!

Adrian Domalewski liczy na wyzwania, więc został wysłuchany. Już dwudziestego kwietnia będzie miał okazję zapisać do rekordu ważne zwycięstwo oraz mocno podskoczyć w rankingach.

Domalewski w Suwałkach podczas gali Panzer Kickboxing Night 6 stanie przed dużym wyzwaniem, bowiem jego rywalem będzie doświadczony Sladan Janjanin (38-19, 26 KO). 

Pięściarz z Bośni i Hercegowiny ma na swoim koncie duże sukcesy jak międzynarodowy mistrz WBF, były mistrz Europy UBF, pretendent do tytułu mistrza świata WBC i WBA, złoty medal na młodzieżowym turnieju IBF w Montrealu czy międzynarodowy mistrz WBA. 

Janjanin posiada także ponad 150 walk w boksie olimpijskim. W zawodowstwie też nie brakuje dużych walk.

Wczoraj odbyła się także konferencja prasowa promująca najbliższe wydarzenie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis