MMA PLNajnowszeBez kategoriiBodog na ziemi jak po slamie Rampage’a!

Bodog na ziemi jak po slamie Rampage’a!

bodog-traci-domene.jpg

Pasternak

Bodog.com – macierzysta firma Calivina Arye, playboy’a, który w spotach promocyjnych swojego nowego hobby – BodogFight dał nam wszystkim odczuć, że to on ma siano, on ma panny i on ma fury. Co z tym Bodogiem? Ano bardzo zabawnie 😉 Zobacz niżej:

Bodog.com nie działa, Bodog stracił swoją główną domenę. To jest duża, duża rzecz Panowie. Bodog w 100% opiera się na internetowym hazardzie, a nie sposób tego robic, bez głownej, wypromowanej za miliony dolarów domeny. Działa co prawda newbodog.com, na której Calvin wyjaśnia co się stało, ale robi to nieprecyzyjnie.

Precyzyjnie zrobię to ja 😉

To co robi bodog nie jest do końca legalne na terenie USA, bodog nie jest więc amerykańską firmą, ale działa nomen-omen na ich rynku. Sam Calivn (rodak GSP i Cote) bimbał sobie z pogróżek czy to USA, czy też amerykańskiego promotora związanego z UFC (ten z fryzurką na Kojaka).

“Przyszła kryska na Matyska” najlepiej obrazuje to, co się stało. To może być kamień miliowy w całym tym bukmacherskim biznesie. USA rządzi domeną .com i właśnie tą domenę (bodog.com) zabrali Calvinowi. Żeby było śmiesznie – dołożyli mu 49 milionów dolarów kary na rzecz powoda.

Za co dokładnie i jakiego powoda? Za brak reakcji na pozew złożony w stanie Nevada (nasz ulubiony) przez 1st Technology LLC., która to firma twierdzi, że oprogramowanie, którego używa bodog.com do obsługi swoich “szemranych interesów” (cytując łysego promotora rodem z UFC).

Calivin upiera się, że wszystko będzie ok. Nie będzie ok – sam Calivin nie może postawić nogi na terytorium USA, bo idzie za kratki w zw. z prowadzoną przez siebie działalnością. Jeżeli USA może dokopać śmiejącemu się zwykle w twarz USA Calvinowi to…

No cóż. Moim zdaniem to zrobi. Póki co bodog jest bez domeny. Będę Was informował, jak sprawa się rozwinie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis