MMA PLNajnowszeJan BłachowiczBłachowicz o potencjalnym terminie powrotu! Mówi o walce z Prochazką: Może na PGE Narodowym!

Błachowicz o potencjalnym terminie powrotu! Mówi o walce z Prochazką: Może na PGE Narodowym!

Jan Błachowicz (29-10-1) wskazał potencjalny termin powrotu do największej organizacji na świecie. Polaka aktualnie czeka operacja i rehabilitacja. Błachowicz swój najbliższy pojedynek miał stoczyć dwudziestego stycznia w Kanadzie, gdzie doszłoby do natychmiastowego rewanżu z Aleksandarem Rakiciem. ”Cieszyński Książę” wspomina też nie pierwszy raz o starciu z Jiri Prochazką.

Błachowicz

”Cieszyński Książę” w ostatniej walce zmierzył się z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej – Alexem Pereirą. Doszło do tego na gali UFC 291, gdzie przegrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Błachowicz nie zamierzał ryzykować i błyskawicznie poszedł po obalenie. Brazylijczyk był silny i nie było to wcale takie proste. Widzieliśmy również trochę klinczu. Polak dopiął swego, a w parterze był nawet w bardzo dobrej pozycji, bowiem był za plecami rywala. Błachowicz szukał duszenia. W drugiej odsłonie Alex korzystał ze swoich niskich kopnięć, które robiły wrażenie. Błachowicz wchodził w wymiany ciosów i nie wyglądał wcale źle na tle byłego mistrza wagi średniej. Była jednak też zła wiadomość, ponieważ u ”Cieszyńskiego Księcia” było widoczne większe zmęczenie.

W trzeciej odsłonie Brazylijczyk napierał i dalej korzystał z niskich kopnięć. Błachowicz wyglądał lepiej jeśli chodzi o wymiany ciosów. Polak parę razy ruszył i trafił mocnym ciosem. Jan szedł po sprowadzenia, ale było to mocno widoczne i Pereira dobrze się bronił. Reprezentant WCA Fight Team dopiął swego pod koniec walki, lecz brakowało ciosów.

Błachowicz o walce z Prochazką: Chciałbym zawalczyć z nim na gali w Europie!

Jan Błachowicz (29-10-1) w rozmowie z portalem BJPENN.com wyjawił, że jego powrotu do klatki można spodziewać się w okolicy lata. Były mistrz UFC zamierza teraz się skupić na powrocie do zdrowia.

Polak w pewnym momencie wyznał, że dalej ma nadzieję na dużą walkę w Europie. Jest to świetny pomysł, bowiem walka z Jiri Prochazką na Stadionie Narodowym!

Jiri chce walczyć jak najszybciej, Rakić chce tej walki, więc najpewniej ją zrobią. To będzie świetny pojedynek. Oczywiście, chciałbym zawalczyć z Jirim na gali w Europie. Może na Stadionie Narodowym – to by było coś wielkiego i świetnego. Jiri ma dziwny i szalony styl, ale jednak to działa. Ma też sporo dziur w swojej grze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis