MMA PLNajnowszeJan BłachowiczBłachowicz mocno do nowego mistrza Pereiry: Tym razem sędziowie niczego ci nie rozdadzą!

Błachowicz mocno do nowego mistrza Pereiry: Tym razem sędziowie niczego ci nie rozdadzą!

Z soboty na niedzielę w Nowym Jorku odbyła się hitowa gala UFC 295. W main evencie nowym mistrzem kategorii półciężkiej został Alex Pereira (9-2). Brazylijczyk w drugiej odsłonie znokautował Jiri Prochazkę (29-4-1). Teraz na zwycięstwo Alexa w mocnym stylu zareagował nasz reprezentant Jan Błachowicz (29-10-1), który mówi o rewanżowe walce.

Błachowicz

Przypomnijmy, że ”Cieszyński Książę” zmierzył się z byłym mistrzem wagi średniej na gali UFC 291, gdzie przegrał niejednogłośną decyzją sędziów. 

Błachowicz nie zamierzał ryzykować i błyskawicznie poszedł po obalenie. Brazylijczyk był silny i nie było to wcale takie proste. Widzieliśmy również trochę klinczu. Polak dopiął swego, a w parterze był nawet w bardzo dobrej pozycji, bowiem był za plecami rywala. Błachowicz szukał duszenia. W drugiej odsłonie Alex korzystał ze swoich niskich kopnięć, które robiły wrażenie. Błachowicz wchodził w wymiany ciosów i nie wyglądał wcale źle na tle byłego mistrza wagi średniej. Była jednak też zła wiadomość, ponieważ u ”Cieszyńskiego Księcia” było widoczne większe zmęczenie.

W trzeciej odsłonie Brazylijczyk napierał i dalej korzystał z niskich kopnięć. Błachowicz wyglądał lepiej jeśli chodzi o wymiany ciosów. Polak parę razy ruszył i trafił mocnym ciosem. Jan szedł po sprowadzenia, ale było to mocno widoczne i Pereira dobrze się bronił. Reprezentant WCA Fight Team dopiął swego pod koniec walki, lecz brakowało ciosów.

Mocna reakcja!

Jan Błachowicz (29-10-1) w bardzo mocnym stylu zareagował na zwycięstwo Alexa Pereiry (9-2), który został nowym mistrzem wagi półciężkiej.

Polak najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego stycznia w Kanadzie. Będzie to starcie rewanżowe z Aleksandarem Rakiciem (14-3).

Aleksie Pereiro, wiem, że jesteś oślizgły. Wyzywasz do walki Izzy’ego. Świetny występ i tak dalej, ale zamknij, k****, mordę, bo mamy niedokończone interesy, ty i ja. Tym razem sędziowie niczego ci nie rozdadzą. Żałosne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis