MMA PLNajnowszeBez kategoriiBisping odpowiada na zarzuty i prosi o rematch!

Bisping odpowiada na zarzuty i prosi o rematch!

Michael Bisping odniósł się na swojej stronie do hype’u, jakiego jesteśmy świadkiem w związku z kontrowersyjną decyzją dotyczącą wyniku jego walki z Hamillem na UFC 75. Oto, co Michael ma do powiedzenia:

Gamrot - Dos Anjos

Jak większość ludzi widziała – moja walka z Hamillem była bardzo wyrównana. W związku z kontrowersjami dotyczącymi tej walki czuję się w obowiązku wypowiedzieć.

Osobiście uważam, że Matt wygrał pierwszą rundę, a ja drugą i trzecią. Jak już powiedziałem – walka była bardzo wyrównana, więc jestem w stanie zrozumieć dlaczego niektórzy mają inne zdanie. Tej nocy sędziowie opowiedzieli się po mojej stronie, przy innej okazji mogło być odwrotnie.

Patrząc na fora dyskusyjne wygląda na to, że niektórzy ludzie są wkurzeni na moje komentarze po walce. Patrząc wstecz powinienem bardziej docenić Hamilla, ponieważ dał wspaniałą walkę i znacznie poprawił się jako fighter. Musicie jednak pamiętać, że adrenalina pulsowała w moich żyłach, to była bardzo ciężka walka i oczywiście byłem zadowolony, że skończyła się decyzją o moim zwycięstwie. Tu, z tego miejsca, chcę teraz pogratulować Mattowi za wspaniałą walkę. Powinienem był to zrobić zaraz po pojedynku.

Skontaktowałem się z UFC i poprosiłem o rematch z Hamillem. Jak wszyscy wiecie – zawodnik nie chce, aby jego walki kończyły się decyzją, która jest dyskusyjna. Zgadzam się na walkę gdziekolwiek i cieszę się na wyjaśnienie sprawy raz na zawsze. Myślę, że daliśmy wspaniałą walkę i być może ludzie powinni skupić się właśnie na tym

Przepraszam wszystkich moich fanów, których zawiodłem w ten weekend. Jestem jeszcze młody i masa emocji jest w mojej głowie – czasem mówie rzeczy w ferworze walki.

Oj stary, jak dla mnie to za mało, naprawdę za mało…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis