MMA PLNajnowszeBez kategoriiBellator FC robi postępy ??

Bellator FC robi postępy ??

reis.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Sprawy, które wcześniej było tylko w planach bądź domysłach doczekały się finalizacji na papierze. BFC i Wilson Reis dogadali się. Wiadomość podano wczoraj tj. 19.01 w Los Angeles.

Bellator Fighting Championships, wykonał kolejny krok w przód ogłaszając w poniedziałek, angaż zawodnika brazylijskiego Jiu-Jitsu Wilsona Reisa ( wg sherdog jego rekord to 6-0-0). O Bellator FC pisano już wielokrotnie – także w kontekście Wilsona Reisa. Dzisiaj wiadomo już nieco więcej odnośnie samych zawodników i specyfiki tego event’u. Wilson zadebiutuje w kategorii Featherweight (145 funtów), nie wiadomo jeszcze kiedy będzie walczył po raz pierwszy. Wprawdzie podaje się termin debiutu tj. 4 kwietnia tego roku ale po ostatnich kłopotach ELITE i terminowych obsuwach AFFLICTION lepiej przyjąć margines błędu.Trenujący dawniej w Sao Paulo Wilson, przeniósł się do Filadelfii w 2007 r po to by móc rozpocząć nowy rozdział kariery tj. MMA. Swój talent i umiejętności szlifuje w Daddis Martial Arts, jednej  z najlepszych w Filadelfii szkół MMA. Czarny pas trenujący min. pod okiem Roberto Godoi robił szybkie postępy.

“Wilson ma nieograniczony potencjał jak na kategorię 145 funtów

– mówi Bjorn Rebney, CEO Bellator Fighting Championships.

Premiera 1 sezonu składa się z 12 dwugodzinnych transmisji, które mają być nadawane co tydzień w primetime w sobotę w nocy. Będą cztery równoczesne turnieje odbywające się pojedyńczym sezonie w przeciągu trzech miesięcy – po jednym w każdej kategorii: Featherweight (145 funtów), lekkie (155 funtów), Welterweight (170 funtów) i średniej (185 lb). Ciekawe jaki los spotka kolejnego gracza na co raz trudniejszym rynku zdominowanym przez UFC i na ile skutecznie Bellator będzie promował swoje twarze …

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis