MMA PLNajnowszeDamian GrabowskiBędzie zaskakujący powrót Damiana Grabowskiego? W 8 tygodni zrzucił blisko 20 kilogramów!

Będzie zaskakujący powrót Damiana Grabowskiego? W 8 tygodni zrzucił blisko 20 kilogramów!

To byłaby spora niespodzianka jeśli chodzi o powroty w mieszanych sztukach walki na naszym rynku! Damian Grabowski wrócił do mediów społecznościowych, ale także co ważniejsze do mocniejszych treningów. 43-lat przez wiele lat był jednym z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w naszym kraju. “Polish Pitbull” w mediach społecznościowych zdradził, że w osiem tygodni zrzucił… blisko dwadzieścia kilogramów!

Grabowski

Grabowski w swojej karierze występował dla takich organizacji jak UFC, Bellator czy MMA Attack. Damian był również mistrzem wagi ciężkiej organizacji M-1 Global, jednak w swojej pierwszej obronie pasa przegrał z obecnym zawodnikiem UFC – Marcinem Tyburą.

Po nieudanej przygodzie w UFC wrócił do startów w Polsce. Nasz reprezentant na gali Fight Exclusive Night 22 szybko w pierwszej odsłonie zastopował Jose Rodrigo Guelke. Parę miesięcy później nastąpił debiut Damiana w największej organizacji w naszym kraju. Miało to miejsce na KSW 49, gdy przed czasem odprawił byłego mistrza – Karola Bedorfa.

Tym samym jeżeli Grabowski wróci do klatki… będzie to walka zaraz po pięciu latach przerwy.

Grabowski wróci do klatki?

Tego nie możemy wykluczyć. Damian Grabowski wrócił do większym treningów. Polak w mediach społecznościowych wyjawił, że ważył już 141 kilogramów, ale wziął się za siebie. W osiem tygodni schudł blisko 20 kilogramów.

Dzisiejsza wersja treningu tlenowego i hartowania organizmu to 7-8 km marsz po lesie w takim oto outfit’cie plus jakieś 400-500 metrów „uziemiania” na boso👣🫀 do tego suplementacja wysokobiałkowa i w 8 tygodni prawie 20 kg spadło w dół 🙏🏻Na potęgę posępnego Czerepu.. mocy przybywaj

Dzisiejsza wersja treningu tlenowego i hartowania organizmu to 7-8 km marsz po lesie w takim oto outfit’cie plus jakieś…

Posted by Damian Grabowski on Saturday, February 3, 2024

„Czym byś wilka nie karmił…i tak na las spoglądał będzie” 💪🏻

„Czym byś wilka nie karmił…i tak na las spoglądał będzie” 💪🏻🥊👊🏻🐺

Posted by Damian Grabowski on Tuesday, February 6, 2024

„Zimna woda zdrowia doda”  Gorąco 😉 polecam poranne hartowanie w Icebath już kilka minut zalecza mikrourazy,poprawia krążenie,nastrój a poziom energi masz taki jakbyś wypił poczwórne espresso. Naprawdę czujesz Moc!💪🏻

„Zimna woda zdrowia doda” Gorąco 😉 polecam poranne hartowanie w Icebath już kilka minut zalecza mikrourazy,poprawia…

Posted by Damian Grabowski on Wednesday, January 31, 2024

Jeden z kibiców postanowił zapytać Damiana w mediach społecznościowych czy wróci do startów w MMA.

Najstarsi górale tego nie wiedzą 😉 – odpowiedział Grabowski

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis