MMA PLNajnowszeFAME MMABędzie współpraca Jędrzejczyk z FAME? Polka stawia ważny warunek: Zależy mi na dobru MMA!

Będzie współpraca Jędrzejczyk z FAME? Polka stawia ważny warunek: Zależy mi na dobru MMA!

Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z Kanałem Sportowym wypowiedziała się o freak fightach. Była mistrzyni UFC podkreśla, że organizacja FAME MMA próbuje dodawać sport – co jej się osobiście podoba. Nasza reprezentantka nie wyklucza współpracy, lecz ma jeden bardzo ważny warunek. 

Jędrzejczyk

Freak fighty w naszym kraju w bardzo szybkim tempie zyskały dużą popularność. W Polsce powstało naprawdę dużo organizacji, które utrzymują się na rynku i organizują kolejne edycje. Warto zaznaczyć, że nie brakuje na takich wydarzenia pro sportowych pojedynków, a nawet jest ich coraz więcej… Ściągane są coraz to nowe postacie związane ze sportem jak chociażby byli piłkarze. 

Jędrzejczyk to przede wszystkim była mistrzyni UFC w wadze słomkowej. Wojowniczka z Olsztyna pięciokrotnie obroniła tytuł. Po pas sięgnęła w marcu 2015 roku, gdy w Dallas zdemolowała Carle Esparze.

Jędrzejczyk: Ja się chętnie w to włączę, bo zależy mi na dobru MMA!

Joanna Jędrzejczyk na Kanale Sportowym wypowiedziała się o freak fightach. Była mistrzyni UFC zacznie współpracę z FAME MMA? Polka stawia jeden bardzo ważny warunek.

Mamy bardzo wiele tych organizacji, już niektóre są bardzo skrajne i bardzo patologiczne. FAME jako jedna z tych organizacji freakowych naprawdę próbuje dodawać sportowej nuty. Chociażby Borys Mańkowski, Parke i inni zawodnicy. Ja mam nadzieje, że to wszystko będzie się skłaniać ku sportowym aspektom. Nie wykluczam, że chciałabym być…. może nie, że chciałabym być częścią tego, ale jeżeli będzie aspekt sportowy i będzie jeszcze bardziej uwidaczniany oraz propagowany – ja się chętnie w to włączę, bo mi zależy na dobru MMA   

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis