MMA PLNajnowszeKSWBędzie walka? Mariusz Grabowski zabiera głos w sprawie starcia Don Diego w KSW!

Będzie walka? Mariusz Grabowski zabiera głos w sprawie starcia Don Diego w KSW!

Mateusz Kubiszyn został ogłoszony jako nowy nabytek FAME MMA. Do pierwszej walki miało dojść na zbliżającej się jubileuszowej 20-edycji, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. W ostatnich dniach dyskutuje się o potencjalnej walce ”Don Diego” na gali KSW Epic. Tym razem głos w tej sprawie zabrał właścicieli GROMDY – Mariusz Grabowski.

Kubiszyn

Początkowo Kubiszyn miał zmierzyć się z Michałem Pasternakiem. Nie doszło do porozumienia. ”Don Diego” liczył, że w tej sytuacji mimo wszystko pozostanie na karcie, ale tak się nie stało.

W tej sytuacji Kubiszyn nie chce tracić przygotowań i w rozmowie z Arturem Przybyszem wyszedł z apelem do największej organizacji w naszym kraju.

Apel, zapytanie, albo zwrotka w stronę KSW. Jeżeli chcecie, a ja nie dostanę walki na FAME – to mogę, jestem w przygotowaniach. Mogę przygotować się na galę KSW Epic, mogę znaleźć się na karcie walk – jeżeli oczywiście będzie taka propozycja. Chętnie, z przyjemnością!

Mariusz Grabowski zabiera głos!

Mariusz Grabowski w rozmowie z portalem FanSportu.pl zabrał głos w sprawie potencjalnej walki Mateusza Kubiszyna w KSW.

Wyszła informacja odnośnie KSW, być może… Dlatego mówię, nic nie przekreślamy, każdą decyzję rozważymy. Myślę, że jak będą takie możliwości, że będziemy się w stanie porozumieć no to pewnie chętnie z nich skorzystamy. Jeśli widzimy pole do dyskusji i Martin ma rozmawiać ze wspólnikami to oczywiście się na to nie zamykamy. Jesteśmy skłonni, żeby Mateusz na tej gali wystąpił. Dlatego tutaj wszystko jest zależne od właścicieli KSW i dyrektora sportowego. Myślę, że jesteśmy w stanie się porozumieć, żeby Mateusz nie stracił tych przygotowań.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis