MMA PLConor McGregorBędzie powrót Khabiba? Wymowne wideo opublikowane przez szefa UFC!

Będzie powrót Khabiba? Wymowne wideo opublikowane przez szefa UFC!

Czy będzie powrót do oktagonu Khabiba Nurmagomedovowa? Wideo opublikowane przez szefa UFC, Dany White’a wiele mówi w kontekście powrotu Rosjanina do oktagonu.

Przypominamy, że Khabib Nurmagomedov po ostatniej wiktorii zakończył sportową karierę. Najpierw pokonał przed czasem Justina Gaethje, a potem ogłosił światu rozstanie z mieszanymi sztukami walki z rekordem 29-0.

Chodzą jednak głosy, że Khabib odczuwa pokusę powrotu na jeszcze jedno starcie, by finalnie zejść ze sceny z rekordem 30-0, czyli takim, o jakim marzył jego zmarły w zeszłym roku ojciec Abdulmanap.

Będzie powrót Khabiba?

W sieci od dawna pojawiają się sugestie, jakoby Khabib Nutmagomedov miałby walczyć w oktagonie raz jeszcze. Jedni zestawiają go z Georgesem St. Pierrem, inni z Conorem McGregorem.

I właśnie to drugie nazwisko dużo mówi w kontekście materiału wideo, które opublikował Dana White. Widać na nim, jak Khabib wchodzi do biura Dany White’a w Abu Dhabi na… negocjacje.

Widocznie Rosjanin będzie obecny podczas nadchodzącej gali UFC 257, na której dojdzie do walki Dustina Poiriera z Conorem McGregorem. Czy w przypadku zwycięstwa Irlandczyka doczekamy się głośnego rewanżu między tymi zawodnikami?

Zobacz także:

Michał Oleksiejczuk wróci do oktagonu UFC w marcu. Jego rywalem były mistrz Cage Warriors

Michał Oleksiejczuk (14-4, 1 N/C) powróci do oktagonu UFC najprawdopodobniej pod koniec marca bieżącego roku. Jego rywalem będzie Litwin Modestas Bukauskas (11-3).

UFC on ABC 1: Holloway vs. Kattar – wyniki ważenia i spotkania twarzą w twarz [WIDEO]

Za nami już oficjalne ważenie przed pierwszą tegoroczną galą UFC, która w najbliższa sobotę odbędzie się na Fight Island.