MMA PLBez kategoriiBatony FAME MMA od czwartku tylko w jednym sklepie! Znamy cenę!

Batony FAME MMA od czwartku tylko w jednym sklepie! Znamy cenę!

Batony FAME MMA już niemal dostępne! Poznaliśmy szczegóły dystrybucji słodyczy. Będą one dostępne tylko w jednej sieci handlowej. Podano również cenę jedynego produktu spożywczego objętego patronatem federacji freak fight.

Batony FAME MMA od czwartku tylko w jednym sklepie! Znamy cenę!
Foto: Biedronka

Na I konferencji przed FAME MMA 15 po raz pierwszy zaprezentowano czekoladowe batony FAME MMA. Wówczas Wojciech Gola zapowiedział, że w Biedronce dostępne będą słodycze z logo FAME.

28 lipca sieć sklepów spożywczych Biedronka wprowadza do sprzedaży baton firmowany przez freakfightową federację walk Fame MMA. – Wafel czekoladowy Fame MMA będzie sprzedawany w sklepach sieci Biedronka na terenie całego kraju od przyszłego tygodnia. Produkt ten będzie dostępny jedynie w Biedronce. To jedyny oficjalny produkt spożywczy przygotowany pod patronatem Fame MMA, polskiej federacji organizującej walki z udziałem znanych osób.

– mówi cytowany przez Wirtualnemedia.pl Arkadiusz Żyźniewski z Działu Zakupów sieci Biedronka.

Batony FAME MMA – jaka cena?

To kolejny baton na rynku spożywczym, który wypuściła znana marka ę związana ze światem influencerów. Zanim do sieci wszedł słodycz FAME, mogliśmy zaobserwować dystrybucję batonu od Kizo, czyli “Kizzersa”.

Warto dodać, że Biedronka jednoznacznie otwiera się na wszelkie współprace z markami znanymi w internecie. W sieci handlowej można zakupić także m.in. donuty oraz napoje Ekipy, a także płatki śniadaniowe Team X.

Już teraz wiemy, że jedno 37-gramowe opakowanie batona FAME MMA będzie kosztowało 2,99 zł. Póki co nie zobaczymy go w żadnym innym sklepie niż Biedronka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis