MMA PLNajnowszeBez kategoriiBasa Ruttena gadka z Samem

Basa Ruttena gadka z Samem

b3432sss.jpg

Bas Rutten udzielił ostatnio wywiadu Sam’owi Caplan’owi z FiveOuncesOfPain.com. Ta strona to blog dziennikarza CBS – bardzo fajna, polecam. Bas dużo mówi o IFL, co mnie kompletnie póki co nie interesuje, ale powiedział dwie ważne rzeczy:

Randy to Randy, zawsze zaskakuje ludzi. Gonzaga radzi sobie całkiem nieźle (…), pokonał Mirko całkiem niezłym planem walki. Ten plan pokazuje, że ma za sobą bardzo dobry zespół, który układu mu plan walki. Tak samo rzeczy mają się z Fedorem. Jego zespół ma zawsze świetny plan walki (…) Gonzaga musi być na górze Randy’ego, ale to będzie bardzo trudne położyć Randy’ego na plecy, a nawet jak to się uda – Randy i tak wstanie. Myślę, że wiek może być tu ważnym czynnikiem. Wiem, że życie Randy’ego jest obecnie wywrócone do góry nogami. Gra w filmie i robi mase innych rzeczy, mam nadzieję, że to nie będzie miało na niego wpływu.” 

I credo, co tak naprawdę się liczy:

Sam: “Jesteś byłym mistrzem UFC HW, a UFC niespecjalnie stara się utrzymać pamięc o swoich byłych mistrzach. Masz jakiś żal do UFC w tej kwestii?”

Bas: “Żadnego. Mają pewnie swoje powody, ale prawdziwi ludzie wiedzą, kto był mistrzem i to jest jedyne, co się dla mnie liczy.”

Nic dodać, nic ująć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis