MMA PLNajnowszeBez kategoriiBas Rutten – wyjaśnienie sytuacji z Pride

Bas Rutten – wyjaśnienie sytuacji z Pride

rutten_pride_back.jpgJak już wcześniej informowaliśmy, Bas Rutten wraca do komentowania gal Pride. Dziś na jego oficjalnej stronie internetowej ukazał się list do fanów z większym wyjaśnieniem całej sytuacji. Oto jego tłumaczenie:

Gamrot - Dos Anjos

"Do tych wszystkich, którzy słyszeli, że podczas Fry’s Electronics rozdawałem autografy pod szyldem Pride – Tak wracam do Pride. Nigdy nie sądziłem, że tak się sprawy potoczą, ale po spotkaniu w siedzibie Pride tutaj w Los Angeles z Sakakibarą i reprezentantami DSE w USA wiele się wyjaśniło.
Wszystko zostało jeszcze raz przedyskutowane i doszliśmy do wniosku, że chcemy ze sobą nadal pracować. Do tego sześć lat wspólnej działalności nie może być ot tak zaprzepaszczone. W końcu sprawa wygląda tak, że jestem znów w akcji i w lutym tego roku przyłączam się do Mauro Ranallo podczas komentowania zbliżającej się gali Pride.
Jestem bardzo podbudowany, bo jak wcześniej mówiłem ja naprawdę lubię całą scenę Pride. Zawodników, trenerów, całe teamy, moich tamtejszych przyjaciół i oczywiście pracę z Mauro.
Cieszę się też z tego, że wszystko zostało wyjaśnione w cztery oczy. Teraz tutaj w Stanach znamy pogląd każdej ze stron na te sprawy i dzięki temu wszystko zostało wyjaśnione. Dzięki temu możemy kontynuować naszą owocną współpracę, jak to miało miejsce dotychczas.
Muszę zaznaczyć jednak, że z powodu mojego napiętego planu będę relacjonował tylko ‘podstawowe’ gale Pride. Frank Trigg, który moim zdaniem zrobił dobrą robotę podczas tegorocznego Shockwave, będzie komentował turnieje Bushido.
To jest naprawdę dobry początek roku dla mnie i znak, że wszystko może być jeszcze lepiej. Chce od razu podziękować wszystkim fanom za całe wsparcie jakie mi dali i mam nadzieję, że teraz są tak samo szczęśliwi jak ja jestem.

Podziękowania dla wszystkich i wszystkiego najlepszego"

Bas

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis