MMA PLNajnowszeKSWBartosiński i Ziółkowski nie będą rywalem Parnasse! Martin Lewandowski zabiera głos!

Bartosiński i Ziółkowski nie będą rywalem Parnasse! Martin Lewandowski zabiera głos!

Salahdine Parnasse (18-2) swój następny pojedynek w największej organizacji w naszym kraju odnotuje szóstego kwietnia. Parnasse wystąpi w main evencie przed własną publicznością na gali KSW 93. Będzie to tym samym pierwsza gala polskiej organizacji na terenie Francji. Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mymma.pl wyznał, że rywalem Parnasse nie będzie Adrian Bartosiński ani Marian Ziółkowski!

Parnasse

Nie tak dawno Lewandowski w rozmowie z Mariuszem Olkiewiczem z portalu InTheCage.pl został zapytany o potencjalne odejście gwiazdy KSW do największej organizacji na świecie. Jeden z właścicieli KSW zapowiedział, że będą walczyć oto, aby Parnasse został w Polsce.

To nie jest tak, że ja sobie teraz odpuszczę tego Salahdine’a. Po tych siedmiu latach promocji, budowania chłopaka – ma dwa pasy, prawie zdobył trzeci. Zrealizowaliśmy wiele jego marzeń, to sobie go nie odpuszczę. Będę walczył jak lew i będę chciał przebić ofertę UFC, jeśli określą mi mniej więcej, jakie warunki finansowe. Chociaż pamiętam, że już wspominali. Ustaliliśmy sobie, że do kwietnia nie gadamy, oni też nie będą się gdzieś pokątnie podpisywać, bo też ciągle podkreślają, jak im jest dobrze. Tylko wiesz.  Światowa ekspozycja może ich ciągnąć, ale jak mi powiedzą, że chcą taką i taką kasę, to od razu im mówię, że okej. Już teraz mogę powiedzieć, że jestem w stanie wyrównać albo przebić ofertę UFC. (…) Jeżeli dojdzie do przejścia, to jestem w stanie odpowiedzialnie to powiedzieć, że to nie będzie kwestia finansowa, tylko powie, że chce pobawić się w innej klatce, z innymi rywalami i być międzynarodową gwiazdą.

Kto będzie przeciwnikiem?

Wygląda na to, że ktoś nowy w organizacji KSW będzie przeciwnikiem mistrza Salahdine Parnasse w Paryżu – o czym poinformował Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mymma.pl.

Na pewno walka z Bartosem się nie odbędzie. Prawdopodobnie będzie to walka w 70 kg, ale też 66 kg. Ze względu na atrakcyjność jeszcze dajemy sobie chwilę, ale ta chwila już właściwie dobiega końca. Mamy jednego fajnego zawodnika, właśnie negocjuję teraz kasę i długość walk. Bardzo fajny, jeżeli to by się udało to naprawdę to się odbije dobrym PRem.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis