MMA PLNajnowszeBez kategoriiBart Palaszewski vs. Kamal shalorus na WEC 52 w Listopadzie

Bart Palaszewski vs. Kamal shalorus na WEC 52 w Listopadzie

Gamrot - Dos Anjos

Bart Palaszewski (35-13 MMA, 4-2 WEC) i Kamal Shalorus (6-0-2 MMA 2-0-1 WEC) wyrazili chęć walki ze sobą, teraz kwestia czasu jest dopełnienie formalności.

Ostatnio Palaszewskiemu coraz lepiej się powodzi. Na początku 2009 wprawdzie wtopił z Anthonym Njokuanim i Ricardo Lamasem, ale październiku tego samego roku zawalczył poza WEC na gali XFO z Tylerem Combsem i wygrał przez TKO. W grudniu 2009 powrócił do klatki WEC by przez niepełną decyzję wygrać z Anthonym Pettisem. Następnie w marcu 2010 dźwignią na łokieć wygrał z Karenem Darabedyanem, a w sierpniu znokautował Zacharego Micklewrighta. Sam „Bartimus” jest dobrej myśli i wierzy że walka lub dwie dzielą go od title shota.

„Prince of Persia” też widzi siebie jako pretendenta do pasa wagi lekkiej organizacji WEC. W tej organizacji zadebiutował w listopadzie 2009 kiedy to w niewiele ponad minutę rozprawił się z Willem Kerrem. Potem już styczniu 2010 wymęczył decyzję z Davem Jansenem a w czerwcu zremisował z Jamie Varnerem. To drugi remis w jego karierze, ale Kamal wciąż pozostaje niepokonany.

Miejsce i dokładna data WEC 52 jeszcze nie są oficjalnie potwierdzone, ale mówi się że będzie to 11 listopada w The Pearl at the Palm Casino Resort w Las Vegas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis