MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 42. Gładkowicz vs Zając w walce wieczoru gali w Żyrardowie

Babilon MMA 42. Gładkowicz vs Zając w walce wieczoru gali w Żyrardowie

Babilon MMA zacznie rok od mocnego uderzenia! W sobotę 27 stycznia w walce wieczoru gali Babilon MMA 42 w Żyrardowie w potencjalnym eliminatorze do mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej zmierzą się znany z występów w KSW i programie “Tylko Jeden” Bartłomiej „Clark Kent” Gładkowicz (10-4) oraz jeden z najlepszych prospektów polskiej sceny sportów walki – Sergiusz Zając (4-1). Transmisja na kanałach grupy POLSAT, bilety dostępne w serwisie Eventim.

Babilon MMA 42
Foto: Babilon MMA

Fani organizacji Babilon MMA nadal mają w pamięci niesamowicie udaną listopadową galę Babilon MMA 41 w Bielsku-Białej, dlatego organizacja Tomasza Babilońskiego i Przemysława Kroka nie zwalnia tempa i kuje żelazo, póki gorące! Styczniowa gala Babilon MMA 42 w Żyrardowie to mocne uderzenie na nowy rok. Przed hitową walką Gładkowicz-Zając w klatce pojawią się m.in. Gracjan Wyroślak (4-1), Adam Muzyka (4-0) czy Dawid Kuczmarski (4-0), kibice zobaczą także ciekawe starcie w królewskiej kategorii – Michał “Benek” Bednarski zmierzy się w nim z dwumetrowym Michałem Rudzkim.

– Starcie Bartka Gładkowicza z Sergiuszem Zającem jest z pewnością godne main eventu. Przed zwycięzcą otworzą się ogromne możliwości z walką o mistrzowski pas na czele – mówi matchmaker Artur Gwóźdź. – Bartek ma po swojej stronie przewagę doświadczenia, które zbierał między innymi walcząc w KSW. Ostatnio wrócił do Babilonu i w dobrym stylu pokonał Piotra Walawskiego. Z kolei Sergiusz Zając to supertalent, jeden z najciekawszych prospektów w polskim MMA. Dodajmy do tego fantastyczne warunki fizyczne, niesamowitą dynamikę i serię efektownych zwycięstw. To będzie naprawdę kapitalny pojedynek i zapewniam, że na karcie walk gali Babilon MMA 42 fani znajdą więcej mocnych zestawień

kończy szef grupy Artnox Fight Sport.

Karta walk gali Babilon MMA 42 w Żyrardowie:

Walka wieczoru w wadze półciężkiej (do 93 kg):

3 x 5 min – Bartłomiej “Clark Kent” Gładkowicz (10-4) vs Sergiusz Zając (4-1)

Walka w wadze lekkiej (do 70 kg):

3 x 5 min – Gracjan Wyroślak (4-1) vs Adam Muzyka (4-0)

Walka w wadze półśredniej (do 77 kg):

3 x 5 min – Dawid Kuczmarski (4-0) vs Wojciech Demczur (3-0)
Walka w wadze półciężkiej (do 93 kg):

3 x 5 min – Iwo Baraniewski (1-0) vs Kamil Stachura (1-0-1)

Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):

3 x 5 min – Michał “Benek” Bednarski (0-1) vs Michał Rudzki (1-1)

_____

Gala Babilon MMA 42 w Żyrardowie

Termin: sobota 27 stycznia 2023, godz. 19:00

Miejsce: Aqua Żyrardów (ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 25)

Transmisja: Super Polsat, Polsat Sport Fight oraz Polsat Box Go

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis