MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 41: Paweł Polityło zdemolował i skończył przed czasem Kamila Warzyboka [WIDEO]

Babilon MMA 41: Paweł Polityło zdemolował i skończył przed czasem Kamila Warzyboka [WIDEO]

Paweł Polityło (8-4) pokonał Kamila Warzyboka (5-3) przez techniiczny nokaut w trzeciej rundzie w co-main evencie gali Babilon MMA 41, będącym eliminatorem do walki o pas kategorii piórkowej.

Babilon MMA 41 Paweł Polityło

Polityło zaczął od znakomitej serii ciosów. Zaraz potem poszedł również w klincz i próbował przewrócić rywala. Wawrzybok uwolnił się i znakomitym ciosem posłał przeciwnika na deski. Polityło ratował się zejściem do parteru. Wiele działo się w klatce. Warzybok próbował choćby kimury. Ostatecznie to Polityło znalazł się na górze i mógł obijać rywala. “Polski Orzeł” musiał mieć się jednak na baczności, gdyż przeciwnik był groźny z dołu. Zawodnicy wrócili do stójki, ale tylko na moment. Polityło efektownie wyniósł i rzucił rywalem o matę. Potem reprezentant irlandzkiego SBG Team znakomicie pracował też kolanami w klinczu. Fenomenalne wymiany i mnóstwo krwi w klatce!

Druga runda to kontynuacja intensywnych wymian. Polityło miał problem z zalewającą twarz krwią. Nie przeszkodziło mu to jednak w obaleniu i kontroli rywala. Były zawodnik KSW raz po raz obijał przeciwnika to prawą ręką to kolanem. Nawet gdy Warzybok na moment się podniósł to szybko ponownie został sprowadzony na ziemię. “Polski Orzeł” bił naprawdę mocno. Były mocne łokcie i wiele ciosów. Efektowne wyniesienie i kolejne potężne uderzenia spadały na głowę Warzyboka. W końcówce rundy Polityło wzmocnił jeszcze tempo ground&pound, ale jego rywal przetrwał.

Warzybok zaczął ostatnią rundę od efektownego high kicka, ale szybko został ponownie zdominowany przez przeciwnika. Polityło dość łatwo go przewrócił. Trenujący w Irlandii Polak potwornie obijał swojego oponenta. W końcu seria ciosów bez odpowiedzi sprawiła, że sędzia przerwał walkę.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Wiele wskazuje na to, że w kolejnym pojedynku Polityło zmierzy się w walce o pas z Szymonem Rakowiczem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis