MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 41: Adrian Błeszyński ubił Filipa Tomczaka i został tymczasowym mistrzem! [WIDEO]

Babilon MMA 41: Adrian Błeszyński ubił Filipa Tomczaka i został tymczasowym mistrzem! [WIDEO]

Adrian Błeszyński (11-6-1) w znakomitym stylu pokonał Filipa Tomczaka (10-5-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 41, której stawką był tymczasowy pas wagi średniej.

Babilon MMA 41 Adrian Błeszyński

Tomczak na początku walki wywierał presję lewym prostym. Jako pierwszy mocno trafił jednak Błeszyński przewracając rywala. Zawodnicy nie stronili od mocnych wymian. Teraz to Tomczak naruszył przeciwnika, który na moment zapoznał się z deskami. Zawodnik MMA Devil Poznań i Ankos MMA był bardziej precyzyjny w swoich atakach. Błeszyński w końcówce rundy odpowiedział mu jednak bardzo mocnym ciosem. “Ares” wzmocnił tempo w końcowych sekundach.

Błeszyński był żywiołowo wspierany przez publiczność w Bielsku-Białej. Tomczak trafił go jednak palcem w oko co spowodowało przerwę w pojedynku. Na szczęście nie była ona jednak zbyt długa. “Ares” długimi prostymi i obszernymi sierpowymi raz po raz sięgał rywala. Tomczak spróbował odwołać się do zapasów, ale nie obalił rywala. Błeszyński kolejnym potężnym ciosem powalił rywala. Reprezentant Sportowego Zagłębia i Bastionu Tychy poszedł za akcją i po serii jego potężnych ciosów sędzia przerwał walkę.

Skrót walki dostępny wkrótce na polsatsport.pl

Błeszyński jak zwykle pokazał wielkie serce do walki, ale poparł to też znakomitymi umiejętności. “Ares” po trzech nieudanych próbach w końcu dopiął swego i na jego biodrach zawisł pas Babilon MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis