MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 34: Kacprzak-Mendlewski o pas, prawie cała rozpiska jest już znana!

Babilon MMA 34: Kacprzak-Mendlewski o pas, prawie cała rozpiska jest już znana!

Organizacja Babilon MMA odsłoniła niemal wszystkie karty przed planowaną na 27 stycznia galą Babilon MMA 34 w Żyrardowie. W walce wieczoru Piotr Kacprzak (8-3) będzie bronił mistrzowskiego pasa przed Krzysztofem Mendlewskim (5-2). Wcześniej w klatce zamelduje się wznawiający zawodową karierę Polak czeczeńskiego pochodzenia Said-Magomed Abdulkadirov (7-1), którego sprawdzi brazylijski weteran Jose “Zezao Trator” Gomes (41-16-1). Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

Babilon MMA 34

Na styczniowej gali Babilon MMA 34 w Żyrardowie wystąpi także nieobliczalny Hubert Lotta (3-3), który zmierzy się z efektownie walczącym i niepokonanym Rafałem Marczukiem (2-0). Wcześniej w klatce zamelduje się zwycięzca “Carpathian Warriors 10: Road to Babilon” – Patryk Ożóg (1-0), przetestuje go weteran Adam Łazowski (2-7). Kibice zobaczą również ciekawy pojedynek z gatunku 50-50 pomiędzy chcącym zmazać plamę z zawodowego debiutu Bartłomiejem “Biołym” Nowakiem (0-1) a miejscowym bohaterem Arkadiuszem Kolusem (debiut). Który z nich sięgnie po pierwsze zawodowe zwycięstwo.

Ambicją Babilon MMA jest bycie siłą numer 2 w Polsce. Kluczem do tego jest regularność i właściwy matchmaking. Istniejemy od 5 lat i zrobiliśmy w tym czasie 33 gale transmitowane w telewizji Polsat. Fani MMA chwalą sobie to, że można u nas oglądać wyrównane sportowe zestawienia, a często trafiają się prawdziwe perełki, które otrzymują szansę pokazania się szerszej publiczności i wybicia do największych światowych organizacji. To oczywiste, że nie rywalizujemy z KSW, które jest na rynku od prawie 20 lat i dysponuje zupełnie innym budżetem. My chcemy otwierać zawodnikom drzwi do wielkich karier i dawać kibicom wielkie sportowe emocje – podkreśla promotor Tomasz Babiloński.

Karta walk gali Babilon MMA 34:
Walka wieczoru
5 x 5 min – 66 kg: Piotr Kacprzak (8-3) vs Krzysztof Mendlewski (5-2)

Walki zawodowe
3 x 5 min – 77 kg: Said “Pitbull” Abdulkadirov (7-1) vs Jose “Zezao Trator” Gomes (41-16-1)
3 x 5 min – 66 kg: Hubert Lotta (3-3) vs Rafał Marczuk (2-0)
3 x 5 min – 77 kg: Bartłomiej “Bioły” Nowak (0-1) vs Arkadiusz Kolus (debiut)
3 x 5 min – 66 kg: Patryk Ożóg (1-0) vs Adam Łazowski (2-7)
3 x 5 min – 66 kg: Marcin Frycz (0-1) vs Łukasz Grądzki (1-1)

Walki semi-pro
3 x 3 min – 77 kg: Łukasz Wardak vs Michał Wnętrzak

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Michał Pasternak opublikował rozmowę z Kwiecińskim! Nie było miło! Widzieliście?

Doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak w mediach społecznościowych opublikował krótką rozmowę z Alanem Kwiecińskim. To nie była miła rozmowa!

Khalidov obszernie o swoich ”ustawionych” walkach w KSW! Pojawiło się dużo śmiechu. Co wy na to?

Mamed Khalidov (36-8-2) w swoich mediach społecznościowych opublikował nagranie, na którym szczegółowo wypowiada się o swoich ”ustawionych” walka w największej organizacji w naszym kraju. Pojawiło się dużo śmiechu! Film powstał oczywiście nieprzypadkowo, bowiem po ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim pojawiło się dużo komentarzy ”niedzielnych kibiców”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis