MMA PLBabilon MMABabilon MMA 29: Straszliwa kontuzja! Urwane ucho na gali w Radomiu [WIDEO]

Babilon MMA 29: Straszliwa kontuzja! Urwane ucho na gali w Radomiu [WIDEO]

Do straszliwej kontuzji doszło na wczorajszej gali Babilon MMA 29 w Radomiu. Kolejny event Tomasza Babilońskiego dostarczył sporo emocji. W main evencie mistrzem wagi piórkowej został zawodnik publiczności – Piotr Kacprzak (8-3). Radomianin w trzeciej rundzie przed czasem odprawił Damiana Zorczykowskiego (8-6).

Babilon

Ogłoszono również, że następna 30 edycja odbędzie się ósmego lipca w Międzyzdrojach. W walce wieczoru o pas kategorii półciężkiej zawalczy Łukasz Sudolski (9-1) z doświadczonym Przemysławem Mysialą (24-11-1). Nie zabraknie wagi ciężkiej! Po szybkim zwycięstwie w klatce ponownie zamelduje się Marcin Kalata (3-3), który skrzyżuje rękawice z Marcinem Sianosem (5-7).

🔥 Już 8 lipca w walce wieczoru gali Babilon MMA 30 w Międzyzdrojach! Pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej 🏆🤜 Łukasz Pcheła Sudolski vs Przemyslaw 'The Polish Bear' Mysiala 🤛#BabilonMMA #BabilonMMA30

Posted by Babilon MMA on Friday, June 10, 2022

Straszna kontuzja!

Alessandro Botti (16-14) wyzwań się nie boi! Reprezentant Włoch postanowił przyjąć walkę w zastępstwie i w Radomiu doszło do jego konfrontacji z Łukaszem Siwcem (7-1). 30-latek bezdyskusyjnie odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze.

Botti od samego początku udowodnił, że nie przyjechał tylko po wypłatę. Miejmy nadzieje, że 33-latek dostanie jeszcze szansę walki po pełnym obozie przygotowawczym.

Alessandro próbował zaskoczyć rywala w stójce. Siwiec już na początku rundy zdobył obalenie, ale nie mógł utrzymać na długo rywala w parterze. Włoch w klinczu odpowiedział mocnym kolanem. Polak ponownie był z góry i tym razem atakował mocnymi łokciami. Usłyszeliśmy gong, a wtedy okazało się, że Włoch doznał strasznej kontuzji… Mowa o urwanym uchu. Lekarz oczywiście od razu przerwał walkę.

Skróty z tego starcia zobaczycie [TUTAJ]

Zobacz także:

Jest zapowiedź walki Szpilka-Radchenko: W ostatnim czasie miał mocno szklaną szczękę! Widzieliście?

Na kanale KSW pojawiła się zapowiedź walki Artura Szpilki z Sergey’em Radchenko. Do wyczekiwanego debiutu ”Szpili” w mieszanych sztukach walki dojdzie już osiemnastego czerwca w Toruniu. Podczas KSW 71 pięściarz pochodzący z Wieliczki stanie do rewanżu z reprezentantem Ukrainy.

Nitro zdradził zarobki w FAME MMA! Wiemy ile zarabia ”średni zawodnik”! Co wy na to?

Sergiusz Górski pojawił się w ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym. Nie brakowało oczywiście rozmowy o FAME MMA. W pewnym momencie popularny ”Nitro” wypowiedział się o zarobkach w freakowej federacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis