MMA PLBabilon MMABabilon MMA 25. Damian Zorczykowski wraca do Babilon MMA! Gutowski kontra Kacprzak

Babilon MMA 25. Damian Zorczykowski wraca do Babilon MMA! Gutowski kontra Kacprzak

Już 8 października w Łomży odbędzie się gala Babilon MMA 25! Tym razem w klatce pojawią się czołowi zawodnicy organizacji walczący w kategorii piórkowej (do 66 kg), więc pojedynki zapowiadają się wyśmienicie i na pewno nie zabraknie wielkich sportowych emocji.

Gutowski kontra Kacprzak
Foto: Babilon MMA

Powróci między innymi król nokautu Krzysztof Gutowski (8-1, 8 KO), który zmierzy się z mającym świetną passę Piotrem Kacprzakiem (5-3, 1 KO, 2 SUB), który wygrał w znakomitym stylu 3 z 4 ostatnich walk. Jedyna porażka była bardzo kontrowersyjna i Kacprzak wziął za nią srogi rewanż.

Na gali Babilon MMA 25 w Łomży wystąpi także wracający do organizacji były pretendent do jej mistrzowskiego tytułu – Damian Zorczykowski (7-5, 1 KO, 4 SUB).

Organizatorzy szykują też bardzo mocne mistrzowskie starcie, które będzie główną atrakcją wieczoru, a kartę walk jak zwykle uzupełnią potyczki popularnych miejscowych zawodników. Więcej informacji podamy już wkrótce!

Bilety na galę Babilon MMA 25 w cenie od 60 PLN są już w sprzedaży na Eventim.pl. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji ipla.

Zobacz także:

Łukasz Brzeski z kontraktem w UFC po zwycięstwie na Contender Series 39!

Łukasz Brzeski (9-1-1) pokonał Dylana Pottera (10-6) na gali Dana White’s Contender Series 39 w Las Vegas.Występ ten przekonał szefa UFC i Polak otrzymał kontrakt z UFC

Grzebyk pewny swego: Roberto pójdzie wyżej, czy pójdzie niżej, i tak go złapię! Co wy na to?

Andrzej Grzebyk (18-4) jest zdeterminowany i pewny swego! Reprezentant Legion Team Tarnów dalej na celowniku ma mistrza Roberto Soldicia (19-3). O takim potencjalnym zestawieniu wspominali fani wielokrotnie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis