MMA PLNajnowszeBoksBabić ostrzega Okolie przed walką w Polsce z Różańskim: Bez tego bym się rozpadł!

Babić ostrzega Okolie przed walką w Polsce z Różańskim: Bez tego bym się rozpadł!

Już dwudziestego czwartego maja w Polsce, a dokładnie w Rzeszowie odbędzie się kolejny duży pojedynek w boksie. Niepokonany Łukasz Różański stanie do pierwszej obrony tytułu w wadze bridger. Polak skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem świata w wadze cruiser – Lawrencem Okolie. Co ciekawe z radą do Brytyjczyka wyszedł ostatni rywal Łukasza. Mowa oczywiście o Alenie Babiciu, który ostrzega Okolie.

Różański

Polak w ostatniej walce już w pierwszej odsłonie zdemolował niepokonanego dotąd Alena Babicia (11-1, 10 KO). Chorwat kompletnie był zaskoczony dyspozycją i planem naszego reprezentanta. Dotychczas to on napierał i wchodził w szaleńcze wymiany. Tutaj było tak w wykonaniu naszego reprezentanta. Tym samym Różański sięgnął po tytuł WBC w kategorii bridger.

Tak to wyglądało:

Babić ostrzega Okolie!

Alen Babić postanowił ostrzec Lawrence Okolie przed jego nadchodzącą walką w Polsce. Chorwat wyznał – co mu pomogło, aby kompletnie się nie rozsypać już przed pojedynkiem w Rzeszowie.

Wszyscy będą tam wrogo nastawieni. Od samego przylotu do walki wszyscy będą wrogo nastawieni. Ja miałem wokół siebie team, który mnie wspierał, bez tego bym się rozpadł. Walka była jak sen, obudziłem się, gdy było po wszystkim. Ludzie byli wrogo nastawieni i byli w tym dobrzy, to było dobre dla ich zawodnika. Uważaj! – apeluje Babić w rozmowie z Sky Sports.

Okolie jest pewny siebie. Brytyjczyk tuż po ogłoszeniu walki zapowiedział, że znokautuje Polaka.

💀💀Lawrence Okolie przed walką  z Łukaszem Różańskim: “ZMIAŻDŻĘ go przed jego własnymi kibicami” #RozanskiOkolie

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis