MMA PLBoksAustralijski pięściarz Sam Abdulrahim postrzelony w klatkę piersiową! Wracał z pogrzebu kuzyna!

Australijski pięściarz Sam Abdulrahim postrzelony w klatkę piersiową! Wracał z pogrzebu kuzyna!

Niepokonany australijski bokser wagi junior ciężkiej Sam Abdulrahim (6-0, 3 KO) został trzykrotnie postrzelony w klatkę piersiową. Jego stan na początku był ciężki, ale teraz opisywany jest jako stabilny. 30-latek wracał z pogrzebu kuzyna.

Australijski pięściarz Sam Abdulrahim postrzelony w klatkę piersiową! Wracał z pogrzebu kuzyna!
Foto: Australijski pięściarz Sam Abdulrahim postrzelony w klatkę piersiową! Wracał z pogrzebu kuzyna!

W sobotę 25 czerwca, na przedmieściach Melbourne miejsce miała sytuacja jak z horroru. Australijczyk wyjeżdżał z cmentarza i w tym czasie w jego kierunku oddano kilkanaście strzałów, trzy z nich trafiły w klatkę piersiową boksera.
Zobacz: Najlepszy występ Polaków w historii MŚ! Aż pięć medali! Łukasz Radosz: Zmiana zarządu to strzał w dziesiątkę!

Sam Abdulrahim postrzelony!

Według zagranicznych mediów “The Punisher” ostatnimi siłami dojechał samodzielnie na policję, a tam uzyskał pomoc. Szpital określa stan pięściarza jako stabilny, choć początkowo uznano go za krytyczny. Obecnie przebywa w Royal Melbourne Hospital, jego życie i zdrowie jest niezagrożone.

Domniemany sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Policja od razu rozpoczęła czynności poszukiwawcze. Według informacji mediów napastnicy następnie udali się na stację w pobliżu Sidney Road ukradli samochód i zorganizowali zasadzkę na matkę z dzieckiem. Kilka godzin później policja znalazła samochód 15 km dalej, w mieście Epping.

Głęboko wierzę, że ukarzemy tych, którzy dokonali tego całkowicie niedopuszczalnego zachowania.

– powiedział premier stanu Wiktoria Daniel Andrews, który stanowczo potępił incydent.

Abdulrahim to niepokonany pięściarz z Brunswick. W swojej karierze stoczył sześć pojedynków, z czego trzy wygrał przed czasem. Patrząc w jego rekord widać, że to zawodnik, budujący swój bilans, bowiem mierzył się z rywalami słabej jakości.

Dopiero jego ostatni pojedynek, który stoczył równy miesiąc temu był z rywalem o dodatnim rekordzie, choć z ostatnich pięciu walk Organov przegrywał wszystkie przed czasem. “The Punisher” pokonał go z kolei przez jednogłośną decyzję sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis