MMA PLNajnowszeKSWAugusto Sakai przed KSW 95 zapewnia fanów: KSW będzie miało nowego mistrza

Augusto Sakai przed KSW 95 zapewnia fanów: KSW będzie miało nowego mistrza

Augusto Sakai to najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej Federacji KSW. Przed piątkową galą Brazylijczyk z przeszłością m.in. w Bellatorze czy UFC zapewnia, że KSW po najbliższej walce będzie miało nowego mistrza wagi ciężkiej.

Augusto Sakai przed KSW 95

Weteran sportów walki zmierzy się w jednej z najważniejszych walk piątkowej gali KSW 95 w Olsztynie zmierzy się z aktualnie panującym czempionem królewskiej dywizji Philem De Friesem.

Sakai jest przekonany, że to on zdetronizuje długo panującego już mistrza.

Gala KSW 95 jest już wyprzedana. Zapraszamy na galę KSW 96. Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl

Augusto Sakai przed KSW 95 zapewnia fanów: KSW będzie miało nowego mistrza

Brazylijczyk w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW zapewnia, że kibiców zgromadzonych w piątek w Hali Urania czy przed ekranami Viaplay czeka świetny pojedynek, zwieńczony jego sukcesem:

“Dla mnie to będzie wielka walka. Widziałem pojedynki Phila. Wiem, że mam umiejętności, aby go pokonać. Jest bardzo dobrym grapplerem. Dobrze obala i kontroluje w parterze. Jest bardzo twardym zawodnikiem z długą passą zwycięstw.

Moją najmocniejszą stroną jest muay thai, kibice mogą spodziewać się fajerwerków. Codziennie trenuję z najlepszymi zawodnikami i trenerami na świecie. Daję z siebie 100 procent, aby wygrać najbliższą walkę. Moim celem jest dać z siebie wszystko w tej walce i zwyciężyć, by zdobyć serca polskich kibiców.

To będzie dobra walka. Nie mogę się jej doczekać. KSW będzie miało nowego mistrza wagi ciężkiej.”

A Wy jak typujecie walkę Phil De Fries vs Augusto Sakai?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis